ChatGPT’nin iOS uygulaması yayınlandı!

ChatGPT iOS uygulaması yayınlandı. Uygulama, mobil cihazlarda tamamen kişisel bir tecrübe kazanma fırsatı sunuyor.

Yapay zeka alanında son zamanların yıldızı konumuna sahip ChatGPT, artık iOS ortamında mobil uygulama üzerinden de hizmet sağlayacak. Bugün yayınlanan mobil uygulama ile beraber kullanıcılar, yapay zekanın sağlamış olduğu avantajlardan 7/24 faydalanabilir.

ChatGPT uygulamasına ücret ödemeden ulaşabilirsiniz

OpenAI, bugün yapılan açıklama ile ChatGPT modelinin mobil uygulamasını resmi olarak tanıtıma sundu. Tanıtıma sunulmasının sonrasında kullanıcı deneyimine sunulmuş olan uygulama, yayınlandığı andan itibaren büyük bir ilgi gördü. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz mobil ChatGPT, cihazınızla senkronize bir şekilde çalışır ve sizlere tam anlamıyla kişiselleştirilmiş bir tecrübe sağlar.

Uygulama, yapay zekadan güç alarak kullanıcılarına birçok fırsat sunuyor. Sağlanan fırsatlardan bazıları:

– Hızlı Sonuçlar: Birden fazla veriyi barındıran uzun arama sorgularını veya reklamları inceleyerek kullanıcının ulaşmak istediği sonuca ulaşması için yardımcı olur.

– Kişiye Özel Öneriler: Kullanıcı alışkanlıkları incelenerek yiyecek-içecek, eğlence ve özel gün mesajları gibi konular hakkında sizlere önerilerde bulunur.

– Yaratıcılık: Kullanıcıya arkadaşının doğum günü için hediye tavsiyeleri vermek, kullanıcıdan almış olduğu bir konuda şiir yazmak veya bir hikayeyi tamamlama benzeri yaratıcılık isteyen görevleri üstlenerek size çok yardımcı olur.

– Profesyonel Analiz: Bir iş dosyasını inceleyerek geri bildirim yapmak, herhangi bir raporu özetlemek veya sunumları kolaylaştırmak gibi profesyonel işlerde etkin olarak rol oynar.

– Kişisel Öğrenim Planı: Kullanıcının alışkanlıklarını da dikkate alarak yeni bir dil, bilimsel alan veya bir enstrüman öğrenimi için öğrenim planı oluşturarak kolaylık sağlar.

Mobil cihazlardan alınan verimi üst düzeye çıkartarak uygulamanın kullanımı şuan için ücretsiz olarak sunulmuş olsa da GPT-4 özelliklerinden yararlanabilmek adına ChatGPT Plus aboneliği gerekiyor. Abonelikle birlikte uygulama daha yüksek performans sağlamış olacak ve kullanıcı deneyimi üst düzeye çıkacak.

ChatGPT mobil uygulaması şu an için sadece Amerika Birleşik Devletleri genelinde hizmet sağlıyor. ABD’li kullanıcılarından almış olduğu geri bildirimler doğrultusunda uygulamayı bütün ülkelerde kullanıma sunacağını söyleyen OpenAI, uygulamanın en yakın zamanda Android tarafında da yayına sunulacağının müjdesini veriyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE