CES 2023’ten LG’ye onlarca İnovasyon Ödülü

Yaşam tarzını iyileştiren en yeni çözümlerinin teknolojik ve tasarım mükemmelliği onaylanan LG Electronics (LG), LG OLED özelliğine sahip bilgisayar donanımları, oyun ve video görüntüleme kategorilerindeki ürünleriyle aldığı üç En İyi Yenilik Ödülü de dahil olmak üzere iki düzineden fazla CES 2023 İnovasyon Ödülü kazandı.

LG’nin CES 2023’te alacağı 28 ödülden 10 tanesini LG OLED TV’ler alacak, böylece bu yıl şirketin kendinden aydınlatmalı TV’lerinin CES İnovasyon Ödüllerini üst üste aldığı 11’inci yıl oldu.

88-inç LG SIGNATURE OLED 8K TV üç kategoride ödüllendirilirken, ultra geniş 97 inç OLED ve dünyanın ilk bükülebilir 42 inç OLED ekranına sahip televizyonu LG OLED Flex ise çifte ödül aldı.

LG’nin ev aletleri kategorisinde CES 2023 İnovasyon Ödülü alan ürünleri arasında, hava temizlemede yeni bir konsept sunan LG PuriCare Aero Furniture ve Steam Mop özellikli birinci sınıf LG CordZero All-in-One Tower da yer alıyor.

LG WashTower Compact, LG UltraGear OLED oyun monitörü ve LG XBOOM 360 Bluetooth hoparlör sistemi de ödül alan ürünlerden bazıları.

LG’nin CES 2023 Inovasyon Ödülü alan tüm ürünlerinin tam listesi 5-8 Ocak’ta CES 2023’de duyurulacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE