CES 2023 İnovasyon Ödülleri’nde Samsung’a 46 ödül birden!

Samsung, CES 2023 İnovasyon Ödülleri’nde birçok kategoride ödüle layık görüldü. Çevreye duyarlı bir dünyaya katkıda bulunarak, bağlantılı, kişiselleştirilebilir bir deneyim sağlama taahhüdünü pekiştiren Samsung’un aldığı ödüller arasında, Tüketici Teknolojileri Derneği’nin (CTA) ‘İnovasyonun En İyileri Ödülü’ de yer aldı.

Samsung, Dünya’nın en ünlü teknoloji etkinliği olarak bilinen CES 2023’te, ‘Dijital Görüntüleme/Fotoğrafçılık’, ‘Mobil Cihazlar ve Aksesuarlar’, ‘Oyun’, ‘Dijital Sağlık’, ‘Giyilebilir Teknolojiler ve Video Ekranları’, ‘Ev AV Bileşenleri ve Aksesuarları’ ile ‘Yazılım ve Mobil Uygulamalar’ kategorileri dahil 46 ödülün sahibi oldu.

Samsung’un aldığı ödüller, geri dönüştürülmüş balıkçı ağlarından elde edilen malzemelerle tasarlanan Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4 ile cihaz ambalajlarında yüzde 100 geri dönüştürülmüş kağıt kullanımı dahil olmak üzere, çevreye duyarlı özellikleri kapsıyor. Samsung ayrıca, ‘Bilgisayar Çevre Birimleri ve Aksesuarları’, ‘Video Ekranları’ ve ‘Siber Güvenlik ve Kişisel Gizlilik’ kategorilerinde prestij ödülü olarak ‘En İyi İnovasyon Ödülü’nün de sahibi oldu.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE