Casper yeni Excalibur 27 inç monitörünü duyurdu!

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, kusursuz akıcılık ve hızlı hareket imkanı sağlayan 200 Hz ekran yenileme hızına sahip Excalibur 27 inç monitörünü duyurdu.

Excalibur 27 inç monitörün 10 özelliği:

• Her zaman bir adım önde. 200 Hz ekran yenileme hızı ve 1 ms tepki süresi sayesinde ekrandaki görüntüler çok daha pürüzsüz ve net görünürken tüm kullanıcıların her zaman bir adım önde olmasına olanak sağlanıyor.

• Gözlerden ilham alan kavisli ekran tasarımı. Göz şeklinden ilham alınarak daha rahat bir kullanım için tasarlanan Excalibur 27 inç monitör, 1500 R yarıçap kavis değeriyle daha geniş görüntülemeyi uzun kullanımlarda konforlu bir şekilde sunabiliyor.

• Gerçek ekran deneyimi. 1920 x 1080P çözünürlüğe sahip 27 inç Full HD Excalibur monitörler, sahip olduğu VA panel teknolojisi ile ihtiyaç duyulan net görünümü en iyi kalitede sunuyor.

• Çerçevesiz ekranda canlı renklerin net halleri. Kavisli yapıda olmasıyla beraber 178*178 geniş, kapsayıcı bir görüntüleme açısı sunan Excalibur 27 inç monitör, 3 taraftan çerçevesiz ekran görünümüne sahip. 300 NIT parlaklık ve 3000:1 kontrast oranıyla beraber doygun ve doğru rengi en iyi kalitede vadediyor.

• Derinlikli ve gerçekçi görseller. Binlerce renk tonu arasından gerçeğe en yakınını sunarak ekrandaki görüntüye derinlik ve bu sayede gerçeklik katan HDR efekti ile en başarılı renk deneyimini yaşatıyor.

• Modern hatlara sahip. Arka kapak dizaynındaki Excalibur mavisi ve çizgisel tasarım, farklı ve özel hissetmek isteyenler için tasarlanırken, kalın çerçeveli ve kalın ekranlara kıyasla çerçevesiz ve ince yapıda bulunuyor.

• Üstün teknolojilerle üstün deneyimler. En iyi deneyimi en konforlu şekilde sunabilmek adına tüm ekran teknolojilerini bünyesinde barındıran Excalibur’un 27 inç monitörü, bilgisayar ekran kartı ve ekranının birbiriyle sürekli koordineli çalışmasını sağlayan MD FreeSync ve NVIDIA G-SYNC teknolojisine, ekranda oluşan titreşimleri engelleyen titreme önleme özelliğine sahip.

• Göz sağlığı için düşük mavi ışık. Göze uzun vadede zarar veren mavi ışınların filtrelenmesini sağlayan özelliğiyle, gece boyunca ekran üstünde uzun süreler çalışılabiliyor ve oyun oynanabiliyor.

• Kaliteli bağlantı portları. Excalibur 27 inç FHD monitör, bir monitörün sahip olması gereken en önemli bağlantılardan olan HDMI ve Display portu (DP) ile kaliteli bağlantılar gerçekleştiriyor.

• Vesa uyumlu. Vesa uyumu bulunan Excalibur 27 inç monitör, sabit stant ile kullanılabilmesinin yanı sıra duvara monteli şekilde de tercih edilebiliyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE