Casper Nirvana X400 satışta!

Casper, 11’inci Nesil Intel Core işlemcilerle yenilediği dizüstü bilgisayar modeli Nirvana X400’ü metalik gri rengiyle birlikte satışa sunduğunu duyurdu.

Intel Core i5 ve Intel Core i7 işlemcilerle birlikte sunulan Casper Nirvana X400, diğer harici ekran kartlarına göre daha iyi GPU performansı sunan Intel Iris Xe dahili grafik kartlarıyla yüksek görüntü kalitesi sunuyor.

Casper Nirvana X400, sadece 1,29 kilogram hafifliğiyle yüzde yüz mobilite sunmak için tasarlandı. İster evinden ister iş yerinden çalışan tüm kullanıcılar, Nirvana X400’ü dilediği yere kolayca götürebilirken 19,4 milimetre inceliği ve 180 derece dönebilen ekranıyla birlikte her ortamda maksimum mobilite ve üretkenliği deneyimleme fırsatını yakalıyor.

14’’ FHD çözünürlüğe, 250 NIT parlaklığa sahip ekranı ve IPS panel teknolojisiyle yoğun iş temposunda veya kişisel kullanımda verimli ekran deneyimi sunacak şekilde geliştirilen Casper Nirvana X400, 10 saate varan pil ömrü sunuyor.

Nirvana X400’te bulunan 1’er adet Type-C, USB 3.2, USB 2.0, HDMI ve Ethernet portu ile kolay erişim ve hızlı veri aktarımı da bir arada sunuluyor. Maksimum mobilite ve yüksek performansın güçlü donanımlarla buluştuğu Nirvana X400, en güncel depolama desteklerinden olan M2 NVMe desteği ile verileri daha hızlı depolama imkanı sunarken çift dual slot ile 64 GB’a kadar artırılabilir RAM olanağı sağlıyor.

Ayrıca, farklı birçok konfigürasyon seçeneğiyle birlikte kullanıcılar, Nirvana X400’ü satın almadan önce istedikleri gibi özelleştirme yaparak benzersiz bir deneyim elde edebiliyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE