Casper Nirvana M600 satışa çıktı!

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, 10’uncu ve 11’inci Nesil Intel’in güçlü işlemcileriyle sunulan ve kurumsal müşterilerin taleplerine göre şekillendirdiği bilgisayarı Nirvana M600’ü tanıttı.

Nirvana M600, Small Form Factor yapısıyla kurumlara yapay ve dikey kullanılabilirlik, kasa inceliği sayesinde alan tasarrufu yaratıyor. “Tool Free” vidasız tasarımlı Nirvana M600, ürünün montaj ve kurulum aşamalarında herhangi bir vida veya materyale ihtiyaç duyulmadan kurulmasını ve kullanılmasını sağlayarak IT personellerinin de tercih sebebi olurken, satın alımdan sonra da upgrade edilebilir olduğu için kurumların uzun süreli kullanımlarında performansını koruyabilmesini sağlıyor.

İşlemci fanının yanında 80 milimetre harici termal soğutma fanıyla çalışanların uzun süre çalışmasını sağlayan Nirvana M600, slim optik opsiyonunun yanı sıra çalışanlara farklı depolama birimleriyle birlikte çoklu depolama kullanımı da sunuyor. İnce tasarımına karşın çoğu ana kart, işlemci, disk ve ram seçeneklerini destekleyebildiği için kurum taleplerine cevap verebilen M600, zengin port kullanımı ile en büyük farkını ortaya koyuyor. Ergonomik kullanım ve hızlı veri aktarımı düşünülerek de tasarlanan Casper Nirvana M600, arka paneldeki zengin port sayısına ilave olarak ön panelde bulunan USB ve Type-C portları ile kolay erişim ve hızlı veri aktarımını da bir arada sunuyor.