Canon’dan yeni nesil ProStream 3000 serisi

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, yeni nesil baskı makineleri olan ProStream 3000 serisini kullanıma sundu.

Yeni seride ticari baskı için yüksek hızlı, web beslemeli ve mürekkep püskürtmeli baskı özellikleri bulunuyor. Seri; tutarlı ofset baskı kalitesi, ağır kağıtlar, daha geniş bir malzeme yelpazesinin kullanılmasını sağladığı gibi çok daha geniş ticari baskı ve ultra hızlı dijital üretim sağlıyor.

ProStream 3000 ile kullanıcılar; doğrudan posta, kitap, kartpostal, poster, takvime kadar birçok uygulamada mürekkep püskürtmeli üretiminin uçtan uca verimlilik avantajlarından faydalanabiliyor. Böylece genişletilmiş medya kapasitesi, genel ticari, online baskı merkezleri, kitap üreticileri ve fotoğraf ürünleri uzmanları dahil olmak üzere baskı işletmelerinin ofset ve eski teknolojilerden yüksek hacimli baskı makinelerine geçiş yapmasını kolaylaştırıyor.

Dakikada 80 m kapasiteli ProStream 3080 ve dakikada 133 m kapasiteli ProStream 3133 olmak üzere iki model seçeneğiyle kullanıma sunulan yeni baskı makinesi serisi, 558 milimetreye kadar web genişliklerinde ve 1.524 milimetreye kadar sayfa uzunluklarında ProStream’in en yüksek baskı kalitesini sunuyor. Optimize edilmiş kağıtlar, çeşitli malzemeler ve ağırlıklar kullanılarak yüksek boyuttaki medyalarda hızı düşürmek zorunda kalmadan saatte 11.300 adet 4/4 B2 sayfaya veya dakikada 1.790 adet A4 boyutunda 4/4 baskıya (ayda 58 milyon A4 baskıya) kadar baskı almayı mümkün kılıyor. Bununla birlikte daha geniş bir malzeme yelpazesinde daha yüksek hızlarda ofset kalitesi sağlamak için gelişmiş bir kurutma sistemi de sunuyor. Yeni asimetrik tasarımı sayesinde tüm işleri kağıtla temas etmeden eşit ve kontrollü bir şekilde kurutarak çizilmeye karşı en hassas medyalarda bile olağanüstü kalite sağlıyor.

Canon’un kâğıt kullanımını iyileştirme çözümünün yeni bir versiyonu olan Smart ColorGrip ve kanıtlanmış su bazlı polimer pigment mürekkepler doğru, canlı ve tutarlı renklerle yüksek kalite sunuyor. Canon’un yüksek performanslı kamera sistemi olan Entegre Kalite Kontrolü de otomatik baskı kalitesi güvencesi sağlıyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE