Canon’dan yeni masaüstü yazıcı: imagePROGRAF TC-20

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, yeni geniş formatlı masaüstü yazıcısı imagePROGRAF TC-20’yi duyurdu.

Yeni yazıcı; Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat (AEC) ofisleri, eğitim merkezleri ve konaklama sektörü gibi alanların ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. A4’ten A1+ kâğıt boyutuna, yüksek kaliteli ve ayrıntılı çizim baskıları sunan imagePROGRAF TC-20, donanımlı kompakt gövdesiyle de dikkat çekiyor. Kullanımı kolay ve ücretsiz bir yazılım çözümü olan Direct Print Plus ile birlikte gelen yazıcı; diğer imagePROGRAF modelleriyle de uyumlu olarak çalışıyor ve üstün baskı kalitesi sağlıyor.

TC-20 ile kullanıcılar ücretsiz “PosterArtist” web uygulamasını kullanarak kolayca posterler ve el ilanları hazırlayabiliyor. Uygulama, posterler ve menüler hazırlanan ve genellikle yer sıkıntısı olan restoranlar ve perakende mağazaları gibi konaklama sektöründeki kuruluşlar tarafından tercih ediliyor.

PosterArtist uygulamasının yanı sıra Canon Print Inkjet/SELPHY uygulaması ile kalan rulo kâğıt ve mürekkep miktarı akıllı telefondan kontrol edilebiliyor. Uygulama içerisinde bulunan “PIXMA Cloud Link” özelliğini kullanarak bulutta üretilen veya depolanan belgeleri yazdırmak da mümkün. Örneğin, bir tasarım ofisinde hazırlanan ve bulutta depolanan bir çizim, akıllı telefondan yazdırılabiliyor.

imagePROGRAF TC-20 tüm üstün özelliklerinin yanı sıra çevreci yapısıyla da beğeni topluyor. 28 W veya daha düşük güç tüketimiyle çalışarak sürdürülebilirlik hedeflerine katkıda bulunurken azaltılmış ambalaj malzemeleri ve geri dönüşümü kolay mürekkep şişeleriyle çevreyi koruyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE