Canon Orta Doğu ve Türkiye Bölge Direktörlüğüne Hariharan Geldi

Görüntüleme teknolojileri ve hizmetleri lideri Canon’un Orta Doğu ve Türkiye Bölgesinde (CMET) üst düzey bir atama gerçekleştirildi. 2010 yılından bu yana Canon Orta Doğu ve Türkiye Bölge Direktörü görevini yürüten Anurag Agrawal görevinden emekliye ayrıldı ve yerine Venkatasubramanian (Subbu) Hariharan atandı.

Canon Ortadoğu Ofisi’nde 15 yıl ve toplamda 27 yıllık sektör deneyimiyle Venkatasubramanian (Subbu) Hariharan, 1 Temmuz 2021 itibarıyla Canon Orta Doğu ve Türkiye (CMET) Bölge Direktörü görevini devralıyor.

Daha önce B2C İş Birimi Direktörü görevini yürüten Harinaran, etkili ve verimli bir kurumsal yapıya odaklanarak başarılı kanal ve pazar büyümelerine imza attı. İş odaklı yeni yaklaşımlarla şirkete güçlü B2C organizasyon becerileri kazandırdı.

Bölge Direktörü olarak yeni görevinde Hariharan, pandemi sonrası normalleşme sürecini, yeni iş planlarını ve Canon Türkiye entegrasyonunu yönetecek. Ayrıca Canon’un Kyosei felsefesine bağlı kalarak müşteri ve insan odaklı yaklaşımla önemli pazarlara genişlemenin uzun vadeli hedeflerine, ürün çeşitliliğinin artırılmasına ve dijital dönüşümün güçlendirilmesine çalışacak.

Venkatasubramanian (Subbu) Hariharan yeni görevi ile ilgili olarak şunları söyledi: “Pandemi sonrası normalleşme döneminde aramızdaki bağları yeniden inşa etmek ve ekonomiyi canlandırmak için çalışırken, çalışanlarımıza, ortaklarımıza ve müşterilerimize karşı sahip olduğumuz muazzam sorumluluğun ve Kyosei’nin gerçek ruhunu takip etmenin öneminin şimdi her zamankinden daha fazla farkındayım. Canon Orta Doğu ve Türkiye Bölgesine liderlik etme fırsatına sahip olmak büyük bir ayrıcalık ve yeni görevime, işimizi her zaman müşterilerimize en iyi şekilde hizmet edecek şekilde yeniden tasarlamaya devam edeceğimize dair taahhüt vererek geldim.”

Canon’un Kyosei felsefesi, ortak yarar için birlikte çalışmaya ve yaşamaya adanmışlık anlamına geliyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE