Canon, Hunkeler Innovationdays 2023’de yeni teknolojilerini tanıttı

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, İsviçre’nin Luzern kentinde düzenlenen Hunkeler Innovationdays 2023’e katılarak uçtan uca üretim çözümlerini tanıttı.

Etkinlikte, Canon’un ürün güncellemelerini de paylaştığı Canon ProStream web beslemeli mürekkep püskürtmeli baskı makinesi, Canon varioPRINT iX yaprak beslemeli mürekkep püskürtmeli baskı makinesinin yanı sıra Canon imagePRESS V1000 yaprak beslemeli tonerli baskı makinesi ile canlı olarak çeşitli uygulamalar gerçekleştirildi. Ayrıca Canon ColorStream web beslemeli mürekkep püskürtmeli baskı makinesi ile üretilen uygulamalardan bir seçki de fuarda sergilendi.

Etkinlikte en yeni yazılım çözümlerini de tanıtan Canon; yayıncılık, promosyon ve ticari iletişim uygulamalarında daha da yüksek hızda üstün kalite elde edilmesini sağlıyor. Ayrıca dijital üretime geçişin birçok avantajından yararlanarak dijital baskı hizmetlerini optimize edebiliyor ve genişletme konusunda hız kazanıyor.

Fuardaki tüm canlı Canon demoları, müşterilerin baskı öncesinden üretim aşamasına iş akışlarının tamamını optimize etmelerini sağlayan Canon’un PRISMA yazılımı ile yürütüldü. Ziyaretçilere ayrıca PRISMA ve Canon’un profesyonel hizmetlerinin diğer yazılım bileşenleriyle birlikte uçtan uca iş akışlarını nasıl eksiksiz tasarladığı hakkında bilgi verildi.

Canon, Hunkeler Innovationdays fuarında yıllardır iş ortaklığı yaptığı Hunkeler ve diğer sekiz Canon iş ortağı ile uçtan uca sonlandırma çözümlerinin gösterimini gerçekleştirerek, teknoloji ile iş inovasyonu arasındaki sıkı bağı vurguladı.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE