Bybit yeni kripto cüzdanını kullanıma sundu

Kripto para borsası Bybit, özel kripto cüzdanı olan Bybit Cüzdan’ı 19 Ekim 2022 itibarıyla kullanıma sundu. Bybit Cüzdan, internetin bir sonraki versiyonu olarak kabul edilen Web3’e açılan kapı olma yolunda ilerleyecek.

Bybit, Web3’ün beraberinde getirdiği uçsuz bucaksız potansiyellerin kilidini açma konusunda Bybit Cüzdan’ı anahtar olarak görüyor. Hem mobil hem de web üzerinden kullanılabilen Bybit Cüzdan, Bybit’in sektör lideri teknolojisinin beraberinde getirdiği güvenlik anlayışı ve titizlikle geliştirildi.

Custodial cüzdan olarak Bybit cüzdan, kullanıcıların DeFi, GameFi ve NFT’lerin merkeziyetsiz dünyasında kripto varlıkları göndermelerini, saklamalarını ve almalarını sağlıyor. Bybit Cüzdan, Bybit’in özel saklama sistemini kullanarak kullanıcıların özel anahtarlarını güvende tutarak, emanet edilen kripto varlıkları da emin ellerde saklıyor. Bunun yanı sıra, özel anahtar yönetimi konusunda bireysel sorumlulukları azaltarak özellikle Web3’e yeni katılanlar için kolaylık ve güvence sağlıyor.

Tüm bunların yanında, cüzdan sayesinde yeni protokollerin dağıttığı airdropları alınabilecek, neredeyse hiç risk almadan merkeziyetsiz finansa erişilebilecek, özel anahtarlar ve merkeziyetsiz kimlikler yönetilebilecek.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE