Bulutistan ve Synergia’dan iş birliği

Türkiye’nin ilk yerel bulut sağlayıcı firması Bulutistan, Coworking ve İş Hizmetleri Platformu olan Synergia ile iş birliğine gitti.

Gerçekleşen bu iş birliğine yönelik Bulutistan Kurucu Ortağı ve CEO’su Begim Başlıgil, “Girişimcilere şirket kuruluşundan itibaren ihtiyaç duydukları bulut hizmetlerini güvenilir, uygun maliyetli, yüksek performanslı sunucular üzerinden, Bulutistan kalitesi ile sunuyoruz. Synergia’nın önemli özelliklerinden biri, pazarda en iyi partnerle ve çözüm ortaklarıyla çalışması ve tüm arka plan hizmetlerini tek platform üzerinden kendilerine ulaştırması” dedi.

Bulutistan ve Synergia’nın gerçekleştirdiği bu iş birliğinin en önemli farkının Synergia’nın sadece seçkin çözüm ortaklarıyla aynı model üzerinde çalışması olduğunu belirten Başlıgil, bu ortaklığı nasıl tanımladıklarını şöyle anlattı: “Bu güç birliğini, Türkiye’de faaliyette olan alanının en iyisi iki şirketin hizmetlerini karşılıklı olarak müşterilere ulaştıran, marka değerlerimize ve bilinirliğimize katkı sağlayan, ülkemizdeki girişimcilerin önündeki bariyerleri kaldıran bir iş birliği olarak tanımlıyoruz. Dünyamızın ve dünya ekonomisinin yarınını artık yenilikçi fikirlere sahip girişimciler belirliyor. Biz de girişimciler başta olmak üzere tüm müşterilerimize hizmetlerimizi uygun maliyetli ve kaliteli bir şekilde ulaştırmak ve onlara gelecek yolculuklarında katkı sağlamak istiyoruz.”