Bulutistan ve Symetricx güçlerini birleştiriyor

Türkiye’nin ilk ve lider yerel bulut sağlayıcı firması Bulutistan, müşteri memnuniyeti ve pazar araştırma platformu olan Symetricx ile güçlerini birleştirerek önemli bir iş birliğine imza attı.

Bulutistan ve Symetricx gerçekleştirdikleri iş birliği kapsamında, müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunmanın öncelikli hedefleri olduğunu açıklıyor. İki iş ortağı, nitelikli ve yetkin iş güçleri sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek buna uygun çözümleri en hızlı şekilde sunmayı garanti ediyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan Symetricx Kurucu ve CEO’su Altuğ Yalçın, “Davranış psikolojisi temelli bir yaklaşımla, müşteri deneyimi ölçümü ve takibini segmente ederek müşteri yolculuğunu ve davranışını modelliyor, veriye dayalı olarak klasik memnuniyet ve NPS ölçümü takibi tasarlıyoruz. Veri depolama ile Bulutistan’ın yetkinliği ve gücü sayesinde müşterilerilere en iyiyi en güvenli biçimde sunmak bizler için en önemli hedefimizdir” dedi.

Bulutistan Kurucu Ortağı ve CEO’su Begim Başlıgil ise, “Bulutistan olarak hayalimiz büyürken sektörümüzü de büyütmek. Her fırsatta dile getirmeye çalışıyorum ve güvenilir ve sağlıklı bir ekosistem yoksa sektörlerin de geleceği maalesef sağlıklı olmuyor. İşte bu noktada önemli iş ortaklıkları kurmak hedefimize yeni bir güç birliğiyle bir katkı daha sağlıyoruz. Kendi alanında değer katan işler ortaya koyan Symetricx ile yaptığımız iş birliğinde, hem uygun maliyetli hizmet vermek hem de en doğru çözümü sunmak, bizler için en önemli vazgeçilmezdir” şeklinde konuştu.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE