Bulutistan ve D-CAT Technologies’ten iş birliği

Türkiye’nin ilk ve lider yerel bulut sağlayıcı firması Bulutistan, D-CAT Technologies ile önemli bir iş birliğine imza attı.

Teknolojiyi yakından takip eden ve müşterilerine sürdürülebilir çözümler sunan iki şirketin iş birliğinde en temel hedef; müşterilerine kaliteden ödün vermeden en doğru ve en iyi hizmeti sunmak olacak.

Konuya ilişkin açıklama yapan Bulutistan Kurucu Ortağı ve CEO’su Begim Başlıgil, ekosistemin gelişimine inanan ve bu doğrultuda hareket eden bir şirket olduklarına dikkat çekerek, “Bulutistan olarak hayalimiz tek başına büyümek tek başına ilerlemek hiç olmadı. Güvenilir ve sağlıklı bir ekosistem yoksa sektörlerin de geleceği maalesef sağlıklı olmuyor. İşte bu noktada önemli bir güç birliğine daha imza atıyoruz. Kendi alanında değer katan işler ortaya koyan D-CAT Technologies ile yaptığımız iş birliğinde, veri ana odağımız olacak ve onun etrafında oluşacak projelere kalite ve sürdürülebilirlik anlamında imzamızı atacağız” dedi.

D-CAT Technologies Genel Müdürü Ufuk Kab ise, “D-CAT Technologies, kurumsal performansı arttırmak ve organizasyonlarda kilitli kalmış verilerden, karar mekanizmalarında kullanılabilecek ve bunun yanında operasyon kalitesini arttırmayı hedefleyen bilgiye erişim ve bunun dönüşümü süreçlerinde hizmet veren bir firma. D-CAT Technologies ve Bulutistan’ın yetkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek projelerde başarı dışında bir alternatif yok. Bu kapsamda, müşterilerimizin en büyük kazanım çözüm odaklı sürdürülebilir hizmet almak olacak” şeklinde konuştu.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE