BtcTurk, Fifa Dünya Kupası’nın Nabzını Tutuyor

Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği, Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kriptopara alım satım platformu BtcTurk, Fifa Dünya Kupası’nda Türkiye’nin ilk eleme maçı olan Türkiye – Hollanda maçında spor yorumcusu Ersin Düzen’in anlatımı ile takipçilerine özel paylaşımlar yaptı.

BtcTurk, stattaki atmosferi sporseverlere yaşatabilmek amacıyla Instagram ve Twitter sosyal medya hesapları üzerinden başlattığı yeni proje ile Dünya Kupası elemelerinin nabzını tutuyor. Proje kapsamında izleyeciler, Norveç ve Letonya maçının heyecanını da BtcTurk ile sahadaymış gibi yaşayabilecek. 

Ersin Düzen’in maçtan saatler önce Türkiye-Hollanda maçının oynanacağı saha olan Atatürk Olimpiyat Stadı’na ayak basarak BtcTurk takipçilerine özel anlar yaşattığı çekimler BtcTurk’un Instagram (Story) ve Twitter (Fleets) sosyal medya hesapları üzerinden anlık olarak paylaşıldı. Düzen, zemin kontrolünün ardından, takımlar için özel hazırlanan yedek kulübelerini, hava şartlarını, stadyum hikayesini, takımlarla ilgili çok özel görüntüleri anlattı. Soyunma odası koridorunda milli takımızın çıkış yapacağı alanı da BtcTurk takipçileri için çeken ve aktaran Düzen, böylelikle maç öncesi heyecanı da yaşatmış oldu. Maç sırasında ise Ersin Düzen’e Eski milli futbolcu ve TRT1 yorumcusu Tümer Metin ve Ayhan Akman eşlik ederek değerlendirmeleriyle BtcTurk takipçilerinin maç heyecanına, farklı yorumlarıyla ortak oldular. Düzen, Türkiye’nin 2-0 öne geçmesini sağlayan penaltı golünün keyfini ise panoramik stüdyodan canlı kaydederek izleyicilere hiçbir yerde bulamayacakları bir açıdan çekerek anlık paylaştı.

BtcTurk, Türkiye’nin başarılı bir şekilde başladığı Dünya Kupası eleme maçlarının nabzını bundan sonraki maçlarla da tutmaya ve hiçbir yerde olmayan görüntülerle aktarmaya devam edecek.