BTC League ikinci sezon şapmiyonu Galatasaray oldu

BtcTurk sponsorluğunda düzenlenenTürkiye’nin en kapsamlı FIFA Futbol Ligi olan Be The Champion League (BTC League) bu yıl ikinci kez gerçekleştirildi. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda zafere koşan ve şampiyonluk kupasını kucaklayan takım Galatasaray Espor oldu.

soldan sağa; Kaan “KTzn_91” Tüzün, Emre Kayır, Maruf Efe “Maroof” Okumuş

Türkiye’nin en kapsamlı FIFA Futbol Ligi olan BTC League’de play-off’lara adını yazdıran diğer ekipler IF Parla Esports, Team Demiral ve Denizbank İstanbul Wildcats olurken, 5 maçlık seri üzerinden oynanan final mücadelesi IF Parla Esports ve Galatasaray Espor arasında gerçekleşti.

Finalde IF Parla Esports için Selim Mert “SMG” Güler, Galatasaray Espor içinse Kaan “KTzn_91” Tüzün ve Maruf Efe “Maroof” Okumuş, oyunculuk yeteneklerini ortaya koydu. 1-2, 2-1, 3-0, 1-2 ve 1-0’lık sonuçların ardından Galatasaray, Be The Champion League’in kazananı oldu.

BtcTurk Marka Uzmanı Ertan Ece, “İkincisini düzenlediğimiz BTC League turnuvasında nefes kesen karşılaşmalar izledik. Katılım ve ilginin yoğun olmasından dolayı mutluyuz. Bu tür organizasyonlarda yeni nesille yan yana gelmek ve onlar için mücadele ortamı yaratmak bizim için önemli. Her sene yeni yeteneklerle karşılaşıyoruz. Biz de farklı organizasyonlarla yeni neslin yanında olmaya devam edeceğiz. Tüm takımlarımıza ve izleyicilerimize çok teşekkür ederiz” dedi.

BtcTurk Marka Uzmanı Ertan Ece
Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE