BNP Paribas Finansal Kiralama’dan yeni uygulama

Profesyonel kullanım amaçlı ekipmanların finansmanında leasing çözümleri sunan BNP Paribas Finansal Kiralama, müşterilerine yönelik mobil uygulama olan ‘Leasing Cepte’yi hayata geçirdi. Leasing Cepte ile müşteriler, leasing teklif aşamasından satış sonrası çağrı merkezi işlemlerine kadar tüm süreci yönetebilecek, ikinci el ekipmanlar için başvuru ve takip işlemlerini kolaylıkla yapabilecek.

Leasing Cepte mobil uygulaması ile dijitalleşme alanında önemli bir adım attıklarını belirten BNP Paribas Finansal Kiralama Genel Müdürü Sibel Alyar, “Şirket vizyonu olarak müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza çözüm odaklı bir yaklaşımla en iyi hizmeti sunabilmek ilk önceliğimiz. Bu kapsamda bir süre önce iş ortaklarımızın hizmetine sunduğumuz ‘Lease Offer’ mobil uygulamamızdan sonra, bu kez de müşterilerimize yüzde yüz dijital yolculuk yaşayabilecekleri mobil bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız yeni uygulamamız ile tüm müşterilerimiz leasing sonrası tüm operasyonel süreci kolaylıkla yönetebilecek, belge ve bilgi ihtiyacına mobil uygulama üzerinden rahatlıkla ulaşabilecekler” şeklinde konuştu.

“Mevcut durumda müşterilerimizin kullandığı Online İşlem Merkezi web platformundaki özelliklere ek olarak yeni uygulamamız sadece mevcut müşterilerimizin değil, leasing ürünü kullanmak isteyen tüm firmaların kullanımına açık hale gelmiş oldu” diyen Aylar, uygulama ile leasing teklifi ve başvurusu yapılabildiğini ve ikinci el ekipman listeleri incelenerek teklif verilebildiğini dile getirdi.

Müşteri odaklı yaklaşım ile müşterilerin zaman ve mekandan bağımsız olarak kullanabilecekleri dijital uygulamaları, güçlü teknolojik altyapı yatırımlarıyla hayata geçirdiklerini ifade eden Alyar, “Müşterilerin zaman içinde değişen ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde sürekli gelişimin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. ‘Leasing Cepte’ uygulamamız dijital müşteri edinimi sürecinin de altyapısını oluşturacak ve böylece online müşteri ediniminden ekipmanın devrine kadar olan tüm süreci uçtan uca yönetebileceğimiz bir platform olacak” dedi.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE