BitMEX’in mobil uygulamasına yeni güncelleme

İkonik kripto para borsası BitMEX, Lite sürümünün kullanıma açılmasından iki ay sonra, mobil uygulamasının spot ve kripto türevleri ticaret özelliği içeren geliştirilmiş yeni bir sürümünü yayımladı.

Uygulamayı kullanan her türden yatırımcı nerede olursa olsun, alım satım yapmak, açık pozisyonları takip etmek ve 7/24 fiyat hareketlerini izlemek için ihtiyaç duyduğu tüm araçlara özgürce erişebilecek.

BitMEX mobil uygulaması (App Store’da BitMEX: Buy Bitcoin & Crypto olarak listeleniyor), kullanıcılara açık pozisyonlarını her zaman, her yerde, hatta yanında bilgisayar yokken bile yönetme özgürlüğü ve esnekliği sağlıyor. Uygulamanın temel işlevleri arasında kripto paraların alım-satımı, dönüştürülmesi ve ticaretinin yapılması yer alıyor. Buna ek olarak; piyasalar aracı, kullanıcıların piyasa hareketlerini hızlı bir şekilde izlemesine ve belirli bir kripto türev sözleşmesini veya spot çiftini saniyeler içinde belirlemesine olanak tanıyor. Uygulama ayrıca kullanıcılarına hızlı ve kolay bir şekilde özel bir izleme listesi oluşturulması gibi imkanlar da sağlıyor.

BitMEX mobil uygulamasına yeni eklenen “Ticaret” bölümündeyse, mobil traderlar artık açık emirlerle ilgili önemli ayrıntıları kontrol edebilecek ve istediklerinde onları iptal edebilecek. Ayrıca, kullanıcılar açık pozisyonlarını izleyip; gerçekleşmemiş PnL/ROE%, gerçekleştirilmiş PnL, otomatik kaldıraç kaldırma (ADL) ve marj modu (izole/çapraz marj) gibi belirli bir temas veya spot çiftinin mevcut durumu hakkında ayrıntılara da bakılabilecek.

Ayrıca, BitMEX mobil uygulaması yakında kullanıcılarına biyometrik oturum açma veya uygulamadan BMEX’i stake edebilme gibi yenilikler de sunacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE