BitMEX, BMEX Token’ı piyasaya sürüyor

Global kripto para borsası BitMEX, BMEX Token’ı piyasaya sürüyor. Kripto türev ürünlerindeki odağını artıracağı yeni bir döneme giren borsa, bu dönemin ilk adımı olarak BMEX Token’ın ilk borsa arzını (IEO) gerçekleştiriyor.

BitMEX kullanıcıları 11 Kasım itibarıyla BMEX/USDT işlem çiftinde trading yapabilecek. Ayrıca, yatırımcıların kripto para birimleri ile alım satım yapması için toplam 11 farklı işlem çifti bulunacak. Ek olarak, platformda anında alım satım için iki yeni kalıcı takas olarak BMEX/USDT ve BMEX/USD de mevcut olacak.

BMEX Token yatırımcılar için yalnızca al-sat yapacakları bir kripto para olmaktan ziyade BitMEX kullanıcıları için büyük avantajları da ifade ediyor. BMEX’e sahip olmak kullanıcıların borsadan elde ettiği deneyimi iyileştirmenin yanında işlem ücreti indirimleri, para çekme ücreti geri ödemesi, yeni ürünlere ve spor etkinlikleri biletlerine erken erişim gibi birçok özel VIP ayrıcalıkları da beraberinde getiriyor. Ayrıca, coin sahiplerinin BitMEX ekosisteminin büyümesine katkıda bulunabilmeleri adına bir coin yakma mekanizması da içeriyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE