Bitget’ten blockchain tabanlı oyun: Revoland

Kripto borsası Bitget, Huawei Cloud’daki ilk blok zinciri tabanlı, çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası (MOBA) oyunu olan Revoland’ı platformunda listeleyeceğini duyurdu.

Binance ve Abey akıllı zincirlerine dayanan Revoland abonelikleri 13 Haziran 2022, 14:00 (TSİ) ile 18 Haziran 2022, 14:00 (TSİ) arasında açık olacak ve yerel tokeni REVO, 20 Haziran 2022’de saat 18:00’de (TSİ) listelenecek.

Yeni nesil blockchain oyunlarını öne çıkarmaya odaklanan Londra merkezli bir metaverse oyun geliştirme şirketi olan Chain X Game (CXG) tarafından geliştirilen bir P2E oyunu olan Revoland’ın oynanışı, kişilerin kişisel beceri ve ekip çalışmasının birleşimi etrafında dönecek şekilde tasarlanmıştır.

Konuya ilişkin açıklama yapan Bitget Yönetici Direktörü Gracy Chen, “Web3 destekli bir topluluk oluşturmak ve Bitget’in değerli kullanıcılarına sunulan teklifleri genişletmek için birlikte çalışırken Revoland’ı Bitget’te listelemek için sabırsızlanıyoruz. Oyun yeni bir kavram olmasa da, kesinlikle çığır açan anını yaşadı ve blok zincirinin entegrasyonunu takiben bir etki yarattı. Web2 oyuncuları sanal ürünlere yılda yaklaşık 40 milyar dolar harcıyor, ancak kullanıcılar gerçekten ürünlere sahip değil, şirketler sahip. GameFi ve NFT ile kullanıcılar gerçek mülkiyete sahip olabilir. Yeni bir Web3 oyun geliştirme dalgası başlatan ve milyonlarca kullanıcıyı kendine çeken birçok çığır açan oyun görüyoruz. Blockchain hareketine liderlik etmeye devam ederken, bizimle ortaklıklar kurmak ve bize ulaşmak için yenilikçi projelere sahip benzer düşünen kuruluşları memnuniyetle karşılıyoruz” dedi.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE