Bitget’ten 130’dan fazla yeni Web 3 projesi

Global kripto borsası Bitget, platformunu yeni Web 3 projeleri olan Bitget ABC (Always the Best Crypto – Her Zaman En İyi Kripto) ile genişleteceğini duyurdu.

Bitget ABC, önümüzdeki ay boyunca 130’dan fazla proje sunacak ve kullanıcılara kripto borsaları arasında en büyük olan toplam yaklaşık 500 spot ticaret çifti sunacak.

Bitget, kapsamlı değerlendirmeler ve topluluk üyelerinden gelen geri bildirimler sayesinde günlük olarak, alfabetik sıraya göre listelenmek üzere 138 potansiyel proje seçti. Listelemeleri, aktif kullanıcıları ödüllendirmek için yeni kriptoları içeren 100 bin dolar ödül havuzu ile beraber ay boyunca daha fazla proje takip edecek.

Geçen hafta Bitget, Bitget ABC’nin Arcblock (ABT), Alchemy Pay (ACH), Aergo (AERGO), Akropolis (AKRO), Alpine F1 Team Fan Token (ALPINE), apM Coin (APM), Bounce Finance Governance Token (AUCTION) içeren A Takımı’nı, Badger DAO (BADGER), Biconomy (BICO), Bluzelle (BLZ), BarnBridge (BOND), BurgerCities (BURGER), BakeryToken (BAKE), Bella Protocol (BEL), BORA (BORA), Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) içeren Yoğun B’leri ve çok daha fazlasını tanıttı.

Spot piyasada yeni listelenen varlıkların alım satımı, Eylül ayı başlarında başlatılan ve kullanıcılara tüm işlem paritelerinde ücretsiz spot işlemler sunan Sıfır İşlem Ücreti avantajının kapsamına girecek.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE