Bitget’e yeni Yönetici Direktör ataması

Global kripto borsası Bitget, Gracy Chen’in Yönetici Direktör olarak atandığını duyurdu.

Chen, atanmasının ardından global pazarların büyümesini ve genişlemesini, Bitget’in stratejisini, yürütmesini, iş ve kurumsal gelişimini denetleyecek. Ayrıca Bitget’in sesini ve daha geniş kripto ekosistemindeki varlığını yükseltecek ve markanın liderliği altında daha da gelişmesine yardımcı olacak.

Konuya ilişkin konuşan Gracy Chen, “Global türev işlemlerinde büyümeye öncülük eden bir kripto platformuna katılmak için heyecan verici bir zaman. Her zaman kripto ve ilgili girişimlerde hevesli bir yatırımcı oldum. Bitget’in kardeş şirketi ve Asya’nın önde gelen merkezi olmayan cüzdanı BitKeep’in ilk yatırımcılarından biri olarak, markanın yıllar boyunca gelişimine ve büyümesine tanık oldum. Azimli ve zeki bireylerle dolu bir organizasyona katılmaktan ve Bitget’e Web2 ve Web3’ü aşan, CeFi ve DeFi’yi birbirine bağlayan ve uçsuz bucaksız kripto ağına geniş bir köprü oluşturan portal olarak daha da yüksek büyümeler kaydetmesine rehberlik etmekten mutluluk duyuyorum” dedi.

Chen’in atanması hakkında yorum yapan Bitget CEO’su Sandra Lou ise, “Gracy gibi deneyimli bir profesyonelin aramıza katılmasından son derece memnunuz ve uluslararası pazarlarda büyüme stratejilerimizi daha da güçlendirmek için bu alandaki uzmanlığından yararlanmayı dört gözle bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE