Bitget, Türkiye kullanıcılarına 1 BTC dağıtıyor!

Kripto para borsası Bitget, Türkiye’ye özel yepyeni ve büyük bir kampanya duyurdu.

20 Temmuz’a kadar sürecek bu kampanya ile yeni kayıt olan ya da daha önce kayıt olmuş ancak henüz hiç alım satım yapmamış kullanıcılar, 500 kişilik 1 BTC büyük ödül havuzunu paylaşacaklar. Ayrıca en çok işlem hacmini yakalayan 3 kullanıcı ise Galatasaray futbol takımından imzalı forma ve şort kazanma şansı yakalayacak.

Kampanyadan faydalanmak için Bitget’e kayıt olup, kimlik doğrulamasını tamamlayan kullanıcıların sadece 10 dolar değerinde alım satım işlemi yapması gerekiyor. Kullanıcıların bu alım satım işlemini Vadeli İşlemler’de ya da Copytrade üzerinde yapabilmesi mümkünken, kullanıcıların sadece 10 dolar değerindeki işlemle 1 BTC ödül havuzundan pay kapma şansı olacak!

Bitget Global Yönetici tarafından kampanya ile ilgili olarak “Türkiye kullanıcılarına özel bu kampanyamız ile yeni kullanıcıların da bizi tanımasını hedefliyoruz. 1 BTC’lik ödül havuzumuz ile Bitget ile henüz tanışmamış kullanıcıların, Bitget’i hem deneyimlemelerini hem de BTC kazanmalarını umuyoruz. Galatasaray sponsorluğumuzun da bir göstergesi olarak en çok işlem hacmi yapan 3 kullanıcımıza da Galatasaray futbol takımından imzalı forma ve şort hediye edeceğiz” açıklaması yapıldı.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE