Bitexen, 3.8 milyon TL’lik BTXN dağıttı

Dijital varlık alım-satım platformu Bitexen, 23 Mayıs- 23 Temmuz 2022 tarihlerini kapsayan ‘Büyük Yaz Kampanyası’nı tamamladı. Kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği kampanya döneminde toplam 3.8 milyon TL değerinde BTXN dağıtılırken, en fazla üye kazandıran ilk 10 kullanıcıya 40 bin TL’den 750 bin TL’ye kadar varan BTXN ödül verildi.

Ayrıca kampanya dahilinde şanslı numaralar kapsamında belirlenen sıralamada yer alan 90 Bitexen kullanıcısı ise 20 bin TL’ye varan BTXN’in sahibi oldu. Büyük Yaz Kampanyası kapsamında en fazla arkadaşını Bitexen’e kendi davet kodu ile üye yapan ilk 10 kişi ise sırasıyla; bin 750 TL, 2 bin 500 TL, 3 bin 250 TL, 4 bin 100 TL, 5 bin 90 TL, 6 bin 80 TL, 7 bin 70 TL, 8 bin 60 TL, 9 bin 50 TL ve 10 bin 40 TL karşılığında BTXN kazandı.

Ödüller, Bitexen CEO’su Yahya Tuğyan Erdem, Bitexen Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sarper Bayman ve Bitexen Spor İçeriklerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ozan Erdoğ tarafından düzenlenen bir törenle sahiplerine teslim edildi.

Ödül töreninin ardından açıklamalarda bulunan Bitexen CEO’su Yahya Tuğyan Erdem, “Bitexen olarak kullanıcılarımızı kripto para sektörünün avantajlarından yararlandırmaktan dolayı son derece mutluyuz. Ödüllerini kazanan kıymetli kullanıcılarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Bitexen, kullanıcıları için bünyesinde barındırdığı 200’ü aşkın kripto varlık ile yeni imkanlar yaratmaya, kazandıran kampanyalar ile ise önemli avantajlar sunmaya önümüzdeki dönemde de devam edecek” dedi.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE