Bitdefender, AV-Comparatives EPR raporunda en üst sırada yer aldı

Global siber güvenlik şirketi Bitdefender Antivirüs, AV-Comparatives’in en son yayınladığı EPR (Uç Nokta Güvenliği) raporunda “Stratejik Lider” olarak konumlandı.

Tarafsız ve bağımsız sonuçlar elde etmek amacıyla her yıl denetlenen sertifikalı bir test laboratuvarı olan AV-Comparatives’in en son testinde Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise, 10 siber güvenlik tedarikçisi için oluşturulan 50 farklı siber saldırı senaryosunda yüzde 100 oranıyla güvenlik ihlallerini önlemeyi başardı. Böylece gelişmiş tehditleri önleme, tespit etme, analiz etme ve müdahale yetenekleri açısından yetkinliği bir kez daha kanıtlanan Bitdefender, en yüksek performansı gösteren güvenlik yazılımı oldu.

AV-Comparatives’in uç nokta önleme ve yanıt testi, bir kuruluşun tüm ağına sızmayı amaçlayan çok aşamalı saldırılarla başa çıkması gereken uç nokta önleme ve yanıt (EPR) çözümleri için bugüne kadar yapılan en kapsamlı testti. Gerçekleştirilen testte 10 kritik siber güvenlik tedarikçisi çok aşamalı saldırıları algılama, araştırma ve engelleme yeteneği açısından değerlendirildi. Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise, bu araştırma sonucunda Bitdefender’ın uç nokta güvenliği, uç nokta algılama ve yanıt verme ve önleme pazarındaki konumunun başarısını bir kez daha kanıtladı.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE