Bitay’dan kazandıran kampanyalar

Kripto para borsası Bitay, hem Bitay’a yeni kaydolacak kullanıcılara hem de mevcut kullanıcılarına özel bir kampanyalar başlattı.

Davet Et & Kazan kampanyası

Arkadaşlarınızı Bitay’a davet ederek 15 bin Bitay Coin’e varan ödüller kazanabileceğiniz kampanya, 30.12.2022 tarihine kadar devam edecek. Aralık ayı boyunca 50 bin USDT değerinde toplam ödül sunulan bu kampanyaya hem yeni hem de eski kullanıcılar katılabiliyor. Kampanyada davet edilen kişi sayısına göre değişen ödüller sunuluyor. Üstelik yalnızca davet edenler değil, arkadaşının davetiyle üye olan herkese ödüller kazandırıyor.

Kazandıran BİTAY Kripto Çark

Kazandıran Bitay Kripto Çark kampanyasında, Bitay’a üye olan ve kimlik doğrulama işlemini tamamlayan yeni kullanıcılar, çarkı bir kez çevirme hakkı kazanıyor. Bitay Kripto Çark’ı çeviren kullanıcılar, bin Bitay Coin’e varan ödülleri kazanma şansını yakalıyor. Kampanyaya son katılım tarihi 27.12.2022.

İlk yatırıma özel 250 TL’ye varan ödüller!

Bu kampanyada, Bitay’a yeni üye olan ve ilk kez Türk Lirası yatırıp, kripto varlık alış işlemi gerçekleştirecek kullanıcılara yatırım tutarının yüzde 5’i kadar ödüller veriliyor. Sınırlı sayıda kullanıcı için geçerli olan bu kampanyaya katılan ilk 5 bin kişi arasına girmeniz gerekiyor.

Kampanya, Bitay’a daha önce hiç Türk Lirası yatırımı yapmamış olan mevcut Bitay kullanıcılarına ve yeni üyelere özel olarak sunuluyor. 5 bin TL yatırarak dilediğiniz kripto parayı almanız ve 30 gün boyunca Bitay hesabınızda tutmanız durumunda 250 TL değerinde Bitay Coin ödülü kazanabilirsiniz. Minimum 100 TL ile katılabileceğiniz bu kampanyanın son katılım tarihi 30 Aralık 2022.

USDT işlem çiftinde komisyon ücreti yok!

Tüm Bitay kullanıcıları USDT işlem çiftinde hiçbir komisyon ücreti ödemeden kripto varlık alış/satış işlemi gerçekleştirebiliyorlar. Bitcoin’den Ethereum’a, Cardano’dan Ripple’a, Litecoin’den Polkadot’a kadar birçok kripto varlıkta tamamen ücretsiz olarak işlem yapabilme imkanı sunan bu kampanya, 30 Aralık 2022 tarihine kadar devam edecek.