Binbin’den işitme engelli kullanıcılar için görüntülü çağrı merkezi

Kısa mesafeli yolculuklarda çevreci ve pratik bir ulaşım alternatifi sunan BinBin, sektöründe bir ilke imza atarak, işitme engelli kullanıcılar için görüntülü çağrı merkezi hizmeti başlattı.

İşitme engelli kullanıcılar, BinBin’in mobil uygulaması üzerinden pazar günü hariç haftanın altı günü 09:00-18:00 saatleri arasında kendileri için oluşturulan görüntülü çağrı merkezinden hizmet alacak.

Sektörde bir ilki daha hayata geçirmekten mutluluk duyduklarını belirten BinBin CEO’su Kadir Abdik, “Ülkemizin yanı sıra Bulgaristan, Bosna Hersek ve Hırvatistan olmak üzere dört ülke, 19 şehirde üç milyonu aşkın kullanıcıya hizmet veriyoruz. Bizim için kullanıcılarımızın en iyi sürüş deneyimini yaşaması çok önemli. Bu nedenle kullanıcılarımızın hem sürüşlerinde hem sürüş sonrası süreçlerinde 7/24 aktif olan destek merkezimizle yanlarında oluyoruz. Sadece sahada değil dijital kanallarımızdan da müşteri deneyimini en iyi noktaya taşımaya gayret ediyoruz. Destek merkezimize her gün çağrı merkezi, chat ya da mail yoluyla pek çok kanalımızdan talepler ulaşıyor. Bu talepler arasında işitme engelli kullanıcılarımızdan gelen istekler de yer alıyor. Biz de işitme engelli kullanıcılarımıza çok daha iyi hizmet vermek için görüntülü çağrı merkezi hizmetimizi başlatma kararı aldık. İlk etapta mobil uygulamamız üzerinden bu hizmeti sunmaya başladık. Önümüzdeki yıl tüm kullanıcılarımız için görüntülü çağrı merkezi uygulamasını yaygınlaştırmayı planlıyoruz” dedi.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE