BinBin yurt dışı açılımına Hırvatistan’la devam ediyor

Mikromobilite alanında teknoloji üreten, çevreci ve pratik ulaşım çözümleri sunan teknoloji şirketi BinBin, Bulgaristan ve Bosna Hersek’in ardından Hırvatistan’da da hizmete başladı.

Hırvatistan’da konforlu bir sürüş deneyimi sunan 250 yeni cihazla hizmete başlayan BinBin, operasyon ve müşteri hizmetleri alanındaki tecrübesiyle kısa mesafeli yolculuklarda fark yaratmayı hedefliyor.

Türkiye’nin yanı sıra yurt dışı yatırımlarıyla global oyuncuların yer aldığı mikromobilite ekosisteminde sağlıklı bir biçimde büyümeye devam ettiklerini belirten BinBin CEO’su Kadir Abdik, “Ülkemizde sunduğumuz sürdürülebilir mikromobilite ulaşım çözümlerini Bulgaristan ve Bosna Hersek’in ardından Hırvatistan’da da kullanıcıların hizmetine sunmaya başladık. Yurt dışında hizmete başladığımız Bulgaristan ve Bosna Hersek’te yeni model scooterlar ve uygun fiyatlandırma politikalarımızla kısa zamanda şehirlerin vazgeçilmez bir parçası haline geldik. Operasyon ve müşteri hizmetleri alanındaki tecrübemizle de farkımızı ortaya koyduk. Yurt dışında BinBin’e gösterilen ilgi ve destek, bizi yeni yatırımlar konusunda da motive etti. Hırvatistan’da da tıpkı diğer ülkelerde olduğu gibi profesyonel bir anlayışla en iyi hizmeti sunmaya odaklanacağız. Yıl sonuna kadar yurt dışında 15 şehirde olmayı hedefliyoruz” dedi.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE