Bilgi Ağının Tüm Yükünü Taşıyan Kabinetler

Türkiye kabinet sektöründe Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) onaylandığı ilk firma olan Estap, EcoLine duvar tipi kabinet serisi ile ofislerin network ağını yüzde 50 daha az yer kaplayarak yönetmesini sağlıyor. Açılabilir yan kapakları sayesinde son teknoloji kullanarak geliştirdiği EcoLine duvar tipi kabinet serisi ile sektördeki farkını ortaya koyuyor.

EcoLine duvar tipi kabinet serisi, şık tasarımı, gelişmiş özellikleri ve kullanım rahatlığıyla kullanıcısının işini kolaylaştırıyor. 65 kilogramavaran taşıma kapasitesiyle bilgi ağınızın tüm yükünü taşımaya hazır olan EcoLine serisi, daha etkili bir havalandırma sistemi için birçok özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Kabin içinde optimum hava sirkülasyonu sağlayan dolaşım sistemiyle cihazların artık daha verimli ve güvenli kullanılmasına olanak tanıyan seri, 3 farklı noktadan önceden açılmış kırılabilir kablo girişleriyle de çok miktardaki kablo ağı için mükemmel bir çözüm olduğunu kanıtlıyor. Açılabilir yan kapaklarıyla EcoLine Plus  yüzde 50 daha az yer kaplayan Demonte (Flatpack) ambalajı ve 300 mm x 50 mm ebatlarında üst, alt ve arka kablo giriş noktası ve kırılan noktalar için toz girişini önleyen fırçalı kablo giriş aksesuar seçeneğiyle de kullanıcısıyla buluşuyor.