Beefull ile 3 hizmet tek platformda

Günlük yaşamın içinde ihtiyaç duyulan her yerde tüketicilerin enerji talebine yanıt vermek üzere ‘enerjinin yeni yolculuğunu’ başlatan Beefull, dünyada bir ilke imza atarak 3 hizmeti tek platformda buluşturdu.

Günlük hayatta sık sık ziyaret edilen, restoran, kafe, spor salonu, kuaför gibi noktalarla yapılan anlaşmalar sonucunda, telefon, kulaklık, kamera, hoparlör gibi küçük akıllı cihazların hareket halinde şart edilmesine olanak veren “paylaşımlı şarj istasyonları” ile kullanıcılara hizmet veren Beefull, laptop, scooter gibi enerji ihtiyacı yüksek cihazların elektrik enerjisine kolaylıkla ulaşımını sağlamak için kamp ve pazar yerlerinde “paylaşımlı priz”lerini ve metro, AVM, havalimanı, kamu binaları gibi noktalarda da “elektrikli araç şarj istasyonları”nı devreye almaya hazırlanıyor. Cep telefonlarına Beefull mobil uygulamasını indiren kullanıcılar, en yakın noktadaki paylaşımlı şarj istasyonları, paylaşımlı priz ve elektrikli araç şarj istasyonlarıyla enerji sorunlarına kısa sürede çözüm bulacak.

Paylaşımlı şarj istasyonlarında bulunan 5 bin mAh kapasitesindeki powerbank’ler ile mobil cihazları bir saat içerisinde yüzde 80’in üstünde şarj eden Beefull, gerekli güvenlik sertifikalarına sahip donanımları sayesinde kullanıcılara elektronik cihazlarını güvenle şarj edebilme imkânı sunuyor. Bunun için kullanıcılara sadece Appstore veya Google Play’den Beefull uygulamasını ücretsiz indirmek ve QR kodu telefonlarına okutmak kalıyor. Birkaç dakika süren bu işlemden sonra kullanıcılar, taşınabilir şarj ünitesini alarak; telefon, tablet ya da kulaklığını dilediği gibi şarj edebiliyor ve yine mobil uygulamadan görülecek teslim noktalarından en yakın olana bırakabiliyor.