Axie Infinity (AXS), BtcTurk | PRO’ya Eklendi

Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, dünya genelinde 3,8 milyonu aşkın kullanıcıya 7 gün 24 saat işlem yapma imkânı sağlıyor.

Kişiye özel tüm bilgi ve belgeleri şifreli olarak çoklu güvenlik katmanlı sunucularda muhafaza eden BtcTurk, kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini de dikkate alarak işlem hacmiyle kendini kanıtlamış kriptopara birimlerini platforma eklemeye devam ediyor. Bu doğrultuda BtcTurk, profesyonel kriptopara yatırımcıları için geliştirdiği BtcTurk | PRO’ya Axie Infinity’yi (AXS) ekliyor.

Axie Infinity (AXS) ile BtcTurk | PRO web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Türk Lirası (TRY) ve Tether (USDT) işlem çiftlerinde alım satım işlemi yapılabiliyor. BtcTurk | PRO’da AXS için minimum yatırma ve çekme limiti 0,5 AXS olarak uygulanıyor.

Axie Infinity (AXS)hakkında:

Axie Infinity, blokzinciri tabanlı bir savaş oyunudur. Oyuncular, Pokemon benzeri dijital yaratıkları (Axie’ler) sahiplenerek, bu Axie’leri yetiştirebilir, alıp satabilir ve rakipleri ile savaştırabilir. Projenin dijital varlığı AXS, Ethereum blokzincirinde oluşturulmuş bir ERC20 akıllı kontratıdır.

Axie Infinity (AXS) ile BtcTurk | PRO’da listelenen kriptopara birimleri 34 oldu

BtcTurk | PRO’da yer alan kriptopara birimleri:Bitcoin (BTC), Tether (USDT), Ethereum (ETH), Synthetix (SNX), Enjin (ENJ), Cosmos (ATOM), Polygon (MATIC), XRP (XRP), Ankr (ANKR), Cardano (ADA), Eos (EOS), Dogecoin (DOGE), Compound (COMP), Decentraland (MANA), Stellar (XLM), Neo (NEO), TRON (TRX), Tezos (XTZ), Polkadot (DOT), Avalanche (AVAX), Chiliz (CHZ), The Graph (GRT), OMG Network (OMG), Chainlink (LINK), Uniswap (UNI), Litecoin (LTC), Maker (MKR), Dash (DASH), Basic Attention Token (BAT), Filecoin (FIL), USD Coin (USDC), Solana (SOL), Stacks (STX).