ATP’nin Çin operasyonlarına yeni CEO

Şirketlerin kritik işlemlerine kurumsal yazılım ve altyapı çözümleri sağlayan teknoloji şirketi ATP, Çin operasyonlarının başına CEO olarak Onur Yavuz’un getirildiğini açıkladı.

Tradesoft, Zenia ve ATP Digital markaları ile global pazarlarda farklı sektörlere hizmet veren ATP, stratejileri doğrultusunda Çin ve Asya Pasifik ülkelerinde de faaliyetlerini genişletmeyi hedefliyor.

Onur Yavuz yeni görevine ilişkin yaptığı açıklamada, IMF’in 2022 sıralamasına göre dünyanın en büyük ikinci ekonomisi olan ve on yıl içinde en büyüğü olması beklenen Çin’in, teknoloji alanında büyük fırsatlarla dolu bir ülke olduğunu belirterek, “Çin ve çevre ülkelerdeki aktivitelerimize ek olarak Türkiye ile Çin arasında teknoloji transferini güçlendiren ve ATP’nin sektör lideri şirketlerle global iş birlikleri oluşturmasını sağlayacak önemli bir rolü üstlenmekteyim. ATP, kritik işlemleri yöneten yazılım platformları ile finans ve hızlı servis restoran zinciri yönetiminde global markalara çözümler sunan, iş birliklerine açık bir şirket. Çin ile çift yönlü teknoloji transferini arttırarak büyümemize katkılarda bulunacağımıza inanıyorum” dedi.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE