ASUS’un ücretsiz Adobe Creative Cloud aboneliği hediyeli kampanyası uzatıldı

ASUS, tasarımcılara ve içerik üreticilerine daha iyi hizmet sunmak ve onlara eksiksiz içerik üretim çözümleri sunmak için düzenlediği hediye Adobe Creative Cloud aboneliği kampanyasını 31 Ağustos 2023’e kadar uzattığını duyurdu.

Üç aylık Creative Cloud aboneliği hediyeli ürünler arasında ProArt masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, ekranlar ve anakartlar bulunuyor. Ayrıca Ağustos 2022’den itibaren yeni ProArt Studiobook, Zenbook ve Vivobook serisi dizüstü bilgisayarlar da üç aylık Adobe Creative Cloud aboneliği hediyeli olarak gelecek. Genişletilen kampanyada ROG, TUF ve ZenScreen monitörler de yer bulacak.

Bir ay abonelik hediyeli ürünler arasında ise ROG anakartlar, NVIDIA GeForce RTX 30, GTX 16, GTX 1050 serisi ve AMD Radeon RX6000 serisi ekran kartları, ASUS projektörler ve SSD kasaları bulunuyor.

Abonelik kapsamında Photoshop, InDesign ve Premiere Rush’ın da aralarında bulunduğu 20’den fazla popüler Adobe uygulamasının yanı sıra 100 GB bulut depolama, Adobe Fonts erişimi ve başka servisler sunuluyor. Bu iş birliği ayrıca ASUS Dial ile Adobe Photoshop, Lightroom Classic, After Effects ve Premiere Pro arasında kusursuz entegrasyon sağlıyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE