ASUS’tan yeni projektör modeli: ZenBeam E2

ASUS kablosuz mini projektör modeli ZenBeam E2’yi duyurdu.

Kompakt boyutlardaki ASUS ZenBeam E2 kablosuz projektör, Otomatik Portre moduyla kullanıcıların istedikleri zaman görüntü yönünü değiştirmesini sağlıyor. ZenBeam E2 yatay konumdan dikey konuma geçirildiğinde görüntü de otomatik olarak uygun yönde değişiyor. Yerleşik G sensörü Otomatik Portre modundayken yanlardaki siyah kısımları ortadan kaldırıyor. Böylece kullanıcılar sosyal medya içeriklerini ve canlı yayınları büyük ekranda izleyebiliyor.

Ürünle birlikte gelen WiFi aygıtı sayesinde kullanıcılar Android, iOS ve Windows 10 cihazlarından kablosuz yüksek çözünürlüklü görüntü aktarımı yapabiliyor. Çeşitli giriş kaynaklarıyla uyumluluk için bir adet HDMI bağlantı noktasına sahip olan üründe USB WiFi aygıtı ve güç çıkışı için de bir adet USB Type-A girişi yer alıyor.

300 LED lümen ışık kaynağıyla donatılan model, net ve parlak WVGA (854 x 480) görüntüler yansıtmasının yanı sıra, 5 watt hoparlörü ile de güçlü ve berrak sesler sunuyor. Ürün ayrıca kolayca taşınabilen bir çantayla birlikte geliyor.

Ayrıca, ZenBeam E2 yerleşik piliyle tek şarjda 4 saate kadar video izleme imkanı sunuyor. USB Type-A bağlantı noktası sayesinde ZenBeam E2’yi bir taşınabilir güç kaynağı olarak diğer cihazları şarj etmek için kullanmak mümkün.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE