ASUS yeni taşınabilir monitörünü tanıttı

ASUS, 14 inç boyutundaki yeni taşınabilir monitör modeli ZenScreen Ink MB14AHD’yi duyurdu.

ZenScreen Ink’in 14 inç FHD IPS paneli 10 nokta dokunmatik ve aktif dijital kalem desteği veriyor. Ürünle birlikte sunulan ASUS Pen SA201H ile bu monitör dijital imza atmak, not almak, çizim yapmak, internet üzerinden eğitim almak ve toplantılara katılmak için mükemmel bir çözüm sunuyor. Düşük gecikme süreli ASUS Pen, MPP 2.0 uyumlu olmasının yanı sıra 4 bin 96 kademeli basınç sensörüyle Microsoft Windows Ink, Whiteboard ve OneNote gibi uyumlu uygulamalarda doğal bir yazı yazma ve çizim deneyimi veriyor. Dijital kalem, kullanılmadığı zaman yerleşik mıknatıslar sayesinde monitörün üzerine güvenle yerleştirilebiliyor.

ZenScreen Ink, yerleşik kademesiz stant katlanarak, yatay veya dikey konumda kullanılabiliyor. 150 dereceye kadar hareket edebilen menteşe sayesinde kullanıcılar yazı yazmak veya ekrana dokunarak çalışmak için monitörü istedikleri konuma getirebiliyor, 75 dereceye kadar eğebiliyor. Önceden yüklü olarak gelen DisplayWidget Lite yazılımı, monitörün konumuna göre ekrandaki içeriği otomatik olarak döndürüyor.

Çoğu taşınabilir monitörün aksine ZenScreen Ink’i DP Alt moduna destek veren iki adet USB-C bağlantı noktası ve bir adet micro HDMI bağlantı noktası sayesinde birçok farklı cihazla uyumlu bir şekilde kullanmak mümkün. İki USB-C bağlantı noktası DC güç girişi için de kullanılabiliyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE