ASUS, yeni kasa modelini duyurdu

ASUS, Prime AP201 kasasını duyurdu.

microATX anakartlar için üretilen ASUS Prime AP201, toplam 33 litre hacme sahip. 338 milimetre uzunluğa kadar olan ekran kartlarına destek veren AP201, oyun canavarı bir bilgisayar veya içerik üretimi için güçlü bir sistem kurmak için uygun. ROG Strix GeForce RTX 3090 gibi en üst seviye ekran kartları bile bu alana sığıyor. Hız aşırtmada sınırları zorlamak için bir AIO sıvı soğutma sistemi kullanmayı planlayan kullanıcılar, 360 mm’ye kadar radyatörlere destek veren üst panel sayesinde üç fanlı bir radyatörü kolayca yerleştirip üstün performansa kavuşabiliyor. ATX boyutlu güç kaynaklarına da destek veren AP201, kendi sistemini toplayan kullanıcılara geniş seçenekler sunuyor.

Bu kasa, büyük bileşenlerin ihtiyaç duyduğu alanı sunmasının yanı sıra kullanıcılara sistem toplamayı kolaylaştıran kullanışlı özellikler de sağlıyor. Kasanın yan panelleri, içerideki bileşenlere aletsiz erişme imkanı veren basit ve güvenli bir mandal mekanizmasına sahip. Genişletilmiş anakart tepsisinde yer alan özel kesikler kablolar için 32 milimetrelik bir açıklık sağlıyor.

ASUS Prime AP201’in yan panelleri ve ön kısmı, hava akışını artırmak ve bilgisayar bileşenlerini görebilmek için kısmi filtreli metal fileyle kaplı. Kare file geniş bir hava girişi görevi görerek serin havanın tüm bileşenlere ulaşmasını sağlıyor. Prime Ap201’in ön panelinde 10 Gbps’ye ulaşabilen bir USB Type-C bağlantı noktası bulunuyor. Ayrıca, kasanın ön panelinde iki adet USB Type-A bağlantı noktası ve mikrofonlar ile kulaklıklar için jaklar bulunuyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE