ASUS, yeni anakart modellerini tanıttı

ASUS en yeni Ryzen 7000 işlemcilere destek veren ROG Crosshair X670E Extreme modeline katılan yeni anakart modelleri ROG Crosshair X670E Hero, ROG Strix X670E-E Gaming WiFi ve TUF Gaming X670E-Plus WiFi’ı duyurdu.

DDR5 bellek modüllerine ve PCIe 5.0 cihazlarına destek veren ROG Crosshair X670E Hero, ROG Strix X670E-E Gaming WiFi ve TUF Gaming X670E-Plus WiFi gelişmiş bant genişliği özellikleri, dayanıklılık ve geniş bağlantı seçenekleri sunuyor.

Bu üç anakart da en yeni ASUS Q-Design özelliklerini taşıyor. ROG Crosshair X670E Hero ve ROG Strix X670E-E Gaming WiFi’da PCIe Q-Release düğmesi bulunuyor. Bu düğme kullanıcıların ekran kartlarını PCIe yuvasından tek dokunuşta çıkarmasını sağlıyor.

Duyurulan üç yeni anakartta tek kenarlı Q-DIMM sabitleme tasarımı kullanılıyor. Bu da belleklerin takılmasını ve sağlam bir şekilde yerinde kalmasını kolaylaştırıyor.

Son olarak, bu üç modelin hepsinde bulunan M.2 Q-latch ise kullanıcıların M.2 sürücüleri sadece parmaklarını kullanarak sabitlemesini veya gevşetmesini sağlıyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE