Assassin’s Creed Mirage’ın oldukça kısa oynanış videosu sızdırıldı

Çıkacağı tarih net olmayan Assassin’s Creed Mirage oynanış videosu ile bizlerle buluşuyor. Bu videonun kısa süre içerisinde kalkma ihtimaline karşılık, göz atmanızı öneriyoruz.

Son üçlemede rol yapma oyunu ögelerini ciddi anlamda benimsemesi ile bazı oyuncuları memnun edip bazılarını memnun edemeyen Assassin’s Creed Mirage ile özüne dönme hazırlıklarına başladı. Geçen yıl içinde duyurusu yapılan ve Eylül ayında olan Ubisoft Forward esnasında da karşımıza çıkan oyun, bildiğiniz üzere Basim Ibn Ishaq’ın hikayesini bizlere anlatacak.

Bağdat sokaklarında hem ailesi için adalet hem de kafasındaki sorulara yanıt arayan genç hırsızın yolu, Hidden Ones örgütünden Roshan ile kesişecek. Bu kesişme, karakterimizin yaşamının tamamıyla değiştirecek ve usta bir suikastçıya dönüşmesine kadar uzanan bir sürecin başlangıcı olacak.

Ubisoft Forward’ın ardından resmi bilgi anlamında sessizliğe bürünen Assassin’s Creed Mirage ile alakalı olarak, erteleme söylentileri ve yakın bir süre önce de muhtemel çıkış tarihine ilişkin duyumlar almıştık. Bu duyumlara göre de Ekim ayı gibi satışa sunulmasını bekliyoruz.

Kısa bir süre önce, yeni oyun ile alakalı çok kısa bir oynanış videosu sızdırıldı. İki saniyelik bir video ile beraber, hem karakterimizin kıyafetine ve koşuş animasyonuna hem de hikayenin geçtiği ortama kısa bir göz gezdirebiliyoruz.

Henüz belli bir çıkış tarihi olmayan yeni oyun, bu zamana kadar olan en çeşitli silahlar ile birlikte aralıksız parkur sistemini de bizlere sunmaya hazırlanıyor. Senaryo boyunca Assassin bürolarına uğrayacak, önemli ipuçlarını toplayacak ve hedeflerimizi ortadan kaldırmamız gerekecek.

Dokuzuncu yüzyıldaki Bağdat şehrinde geçecek olan yeni oyunda dört farklı bölge yer alacakken, genel olarak kalabalık ve canlı olacak ayrıca yapay zeka karakterler de her hareketimize reaksiyon verecekler.

Halihazırda Ubisoft mağazasından ön sipariş ile satın alabildiğiniz oyunu çıkışından önce kitaplığınıza eklerseniz, Forty Thieves yan görevi ödülü verilecek. Bunun yanında, satın almış olduğunuz perakendeciye özel hediyelerin olacağı da söylentiler arasında yer alıyor. Ancak bunlar ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE