Arma Kontrol, hayatın her anında güvenliği sağlıyor

Uluslararası çarpışma ve güvenlik testlerinden başarıyla geçen Arma Kontrol bariyer sistemleri, sadece yüksek risk barındıran yerlerin değil orta ve düşük riskli yerlerin de güvenliğini sağlıyor. Arma Kontrol’ün çarpışma test sertifikalı ürünleri her şart ve koşulda kesintisiz ve maksimum güvenlik sağlamaya devam ediyor.

Ürettiği bariyer ve güvenlik sistemleri ile 73 ülkeye ihracat gerçekleştiren Türkiye’nin bariyer markası Arma Kontrol, ürettiği güvenlik sistemleri ile en zorlu uluslararası çarpışma testlerinden başarıyla geçiyor. Askeri binalar, kritik kamu alanları ve petrol tesisi gibi kritik üretim tesislerinde yüksek güvenlik için tasarlanan Yüksek Güvenlikli Road Blocker, Yüksek Güvenlikli Teleskopik Road Blocker ve Yüksek Güvenlikli Mantar Bariyerleri uluslararası çarpışma testlerinde üst düzey başarı gösteriyor. Bunun yanında çarpışma test sertifikalı ürünler yüksek risk barındıran yerlerin yanı sıra orta ve düşük riskli yerlerin de güvenliğinde her türlü alana ve bölgeye rahatlıkla uyarlanabiliyor.

Orta ve düşük riskli yerler için de maksimum koruma

Arma Kontrol Genel Müdürü ve Kurucusu Koray Kartal, Çarpışma Test Sertifikalı Yüksek Güvenlikli Mantar Bariyer ile hayatın her anında güvenliği rahatlıkla sağladıklarının altını çizerek, ‘’Arma Kontrol’ün Çarpışma Test Sertifikalı Yüksek Güvenlikli Mantar Bariyer ürünleri ile orta ve düşük riskli yerlerin de güvenliğini rahatlıkla sağlayabiliyoruz. Bu özel ürünlerimiz ile milyonlarca insanın güvenliğini koruyoruz. Çarpışma test sertifikalı ürünlerimiz ile şehirleri, mekanları hem güzelleştiriyor hem de maksimum seviyede güvenliğini sağlıyoruz.’’ dedi.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE