Anker’in Soundcore Motion Boom Plus hoparlörü satışta!

Anker’in Soundcore Motion Boom Plus hoparlörü Türkiye’de satışa çıktı.

Yeni piyasaya sürülen, kompakt tasarıma sahip Anker Soundcore Motion Boom Plus hoparlör, hafif tasarımı sayesinde her yere rahatlık taşınabilirken, 2 tane 30W ve iki tane de 10W olan ses çıkışları ile toplam 80W bir ses gücü sunarak üstün bir ses deneyimi sağlarken, 13 bin 400 mAh’lık devasa pili sayesinde kullanıcılara 20 saatlik çalma süresi sunuyor.

IP67 dayanıklılık sertifikası, su ve toz geçirmez yapısı sayesinde dökülme ve suya batma endişesi duymadan plaja veya havuza götürülebilmesine olanak tanıyor. Hoparlörün kapsamlı koruması ayrıca kir tutmayan toz geçirmezliği de içeriyor.

Bluetooth 5.3 ile en yeni ve en harika Bluetooth teknolojisine sahip olan Anker Soundcore Motion Boom Plus, zahmetsiz ve güçlü bir bağlantı deneyimi sunuyor. Yüksek kaliteli müzik keyfinin televizyon ve bilgisayar gibi Bluetooth’u olmayan cihazlarda da çıkarılması için tasarlanan Motion Boom Plus’un 3 buçuk milimetre AUX girişi de bulunuyor. Senkronize müzik ve stereo ses için PartyCast2.0 özeliği bulunan cihazda EQ modları arasında geçiş yapmak için Soundcore Uygulaması da kullanılabiliyor.