Anker’den yeni güç istasyonu: 521 Powerhouse

Anker de şarj problemini ortadan kaldıran son teknolojik özelliklerle donanmış yeni güç istasyonu Anker 521 Powerhouse’u piyasaya sundu.

Anker 521 Powerhouse; tek şarjda dizüstü bilgisayarı 4 kez, kameraları 5 kez, cep telefonlarını ise 20’den fazla kez şarj edebiliyor. Ayrıca 50 bin saate ulaşan uzun bir kullanım ömrüyle kullanıcılarının beklentilerini karşılamayı başarıyor.

Powerstation ailesinin ilk üyesi Anker 521 PowerHouse 256W Taşınabilir Şarj İstasyonu, 2 AC bağlantı noktası, 2 USB-A bağlantı noktası, bir USB-C bağlantı noktası ve bir araba prizi dahil olmak üzere 6 adet bağlantı noktasına sahip. Cihaz, 2 yıl yerine cihazlarınıza 10 yıl boyunca her gün güç vermenizi sağlıyor. 6 kat daha uzun kullanım ömrü sunan birinci sınıf LiFePO4 piller, düşmeye dayanıklı tek gövdeli yapı ve gelişmiş dayanıklılık için endüstri standardı elektrikli bileşenler ile donatılan PowerHouse şarj istasyonu, dahili sıcak tonlu LED aydınlatmaya, bilgilendirici akıllı ekrana ve düşmeye karşı dayanıklı tasarıma sahip. Ayrıca dahili bir çip ve akıllı AI algoritması sayesinde her zaman fısıltı kadar sessiz seviyelerde çalışıyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE