Amazon Prime, üyelerine ayrıcalıklı avantajlar sunuyor

Amazon Prime, hızlı ve ücretsiz kargo, özel fırsatlar ve indirimler, Prime Video ile ödüllü filmlere ve dizilere sınırsız erişim ve Prime Gaming ile her ay değişen ücretsiz oyunlar ve oyun içi içeriklerinin hepsini ayda sadece 39 TL’ye üyeleriyle buluşturuyor.

Dünya çapında 200 milyondan fazla üyesine alışveriş ve eğlence sunan Amazon Prime, Türkiye’de de ayda sadece 39 TL’ye üyelerine sunduğu ayrıcalıklarla öne çıkmaya devam ediyor.

Amazon Prime üyeleri, Amazon.com.tr üzerinden yaptıkları her alışverişte minimum sepet tutarı, ön koşul veya limit olmaksızın aynı gün, ertesi gün, iki günde veya randevulu teslimat seçeneklerinin keyfini çıkarıyor.  İstanbul, Bursa ve Kocaeli’nin belirli ilçelerinde yaşayan Prime üyeleri, seçili Prime ürünleri için öğlen 12’den önce verdikleri tüm alışverişlerinde, İstanbul için pazar günleri dahil aynı gün teslimat ayrıcalığından faydalanabiliyor. İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir ve 13 şehirde yaşayan Prime üyeleri ise seçili Prime ürünlerinde teslimatlarını herhangi bir ek ücret olmaksızın ertesi gün adreslerine teslim alabiliyor. Ayrıca aralarında Adana, Diyarbakır, Gaziantep, Mersin ve Rize’nin de bulunduğu 27 şehirdeki Prime üyeleri de 2 güne kadar teslimat hizmetinden yararlanabiliyor.

11–17 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Prime Day süresince indirim ve fırsatlardan yararlanmak, ayrıcalıklı alışveriş ve eğlence deneyimini yaşamak için Prime üyesi olmak yeterli olacak. Üstelik alışveriş ve eğlencenin en iyilerini tüm vergiler dahil 39 TL’ye sunan Prime üyeliğini bir ay boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. İşte sayısız Prime avantajlarından bazıları:

  • Hızlı ve ücretsiz teslimat: Amazon Prime üyeleri herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin aynı gün, ertesi gün, iki günde veya randevulu teslimat seçeneklerinin keyfini çıkarıyor.
  • Prime’a özel indirimler: Prime üyeleri, sınırlı süreli fırsatlara erken erişim ayrıcalığı ve yalnızca Prime üyelerine özel ek indirimler de kazanıyor. Prime üyeleri aynı zamanda Çok Al ve Az Öde ile seçili ürünlerde 250 TL ve üzerindeki alışverişlerinde yüzde 10 indirim kazanıyor.
  • Seçili ürünlerde indirim oranı tutarında ücret iadesi garantisi: Prime Day boyunca Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamasından satın alınan seçili ürünlerde ürünün fiyatı düşerse, aradaki fark hediye kartı olarak Amazon hesabına tanımlanıyor.
  • Prime Video: Amazon Prime üyeleri, ücretsiz Prime Video üyeliğiyle ile aralarında ‘Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’ ve ‘Rüyanda Görürsün’ de dahil birçok yerli ve yabancı Amazon Originals  film ve dizisinin de bulunduğu içeriklere ek ücret ödemeden primevideo.com ya da Prime Video uygulaması aracılığıyla erişebiliyorlar.
  • Prime Gaming: Prime Gaming ile tüm Prime üyeleri önde gelen oyunlarda oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv’de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkıyla bütünsel bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabiliyor.

Henüz Prime üyesi değilseniz Amazon’un internet adresinden hemen üye olup Prime ayrıcalıklarından ve Prime Day fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE