Akbanklılar iyi olma halini İyi Bir Sen ile destekliyor

Akbank’ta, tüm banka çalışanlarının iyi olma halini desteklemek için yürütülen çalışmalar İyi bir Sen markası altında yürütülüyor. Bu çalışmalar kapsamında Welbees ile iş birliği yapan Akbank’ta çalışanların uygulamayı kullanım oranı 2.5 kattan fazla arttı.

Kurumlara bütünsel destek hizmeti sunan mobil bir uygulama olan Welbees sayesinde, Akbanklılar yılda 6 seans ücretsiz psikolog, 8 seans ücretsiz diyetisyen, 12 seans özel spor eğitmeni hizmetinden faydalanabiliyor ve uzman programlarına katılabiliyor. Bunun yanında iyi yaşam konsepti ile hazırlanan uzman videolarına, çeşitli içeriklere ve canlı yayınlara erişim sağlayabiliyorlar.

Pınar Anapa İyi Bir Sen markası altında yapılan diğer çalışmalarla ilgili ise şu bilgileri verdi: “Hepimiz güne sabahları ekranımıza gelen İyi Bir Sen widgetlarıyla başlıyoruz. Widgetlarda, iyi yaşama dair motivasyonel bir söz ve ilgili görsel yer alıyor. Ebeveyn Olmak ve Sağlıklı Yaşam alanlarında 100’den fazla kısa videonun yer aldığı iki kanalımız bulunuyor. Bu kanallarımızda uzmanlarla beraber ürettiğimiz çocuk gelişimi, okul ve sınav stresi, sağlıklı beslenme, psikosohbet serileri, pilates videoları, nefes egzersizleri, bitki yetiştirme gibi çok farklı alanlarda içerikler yer alıyor. Kanallarımızı sürekli yeni içeriklerle besliyoruz. Ayrıca Akbanklıların çocuklarına özel sanal müze gezisi, kitap okuma ve resim yapma gibi atölyeler düzenliyoruz.”