Acer Predator Helios 300 Türkiye’de satışta!

Acer’ın yeni dizüstü bilgisayar modeli olan Predator Helios 300 (PH315-55), Türkiye’de satışa sunuldu.

Predator Helios 300, 12’nci Nesil Intel Core i7-12700H işlemci, NVIDIA GeForce RTX 3070 Dizüstü Bilgisayar GPU’su, 1TB PCIe Gen4 SSD depolama alanı ve 16GB DDR5 bellek ile destekleniyor. Cihazın bu güçlü donanım özellikleri 165 Hz yenileme hızı ve 3 ms tepki süresine sahip 15,6 inç FHD (1920 x 1080) IPS ekrana güç verirken, yenilenmiş, sade tasarımlı kasası ile dikkat çekiyor.

Cihazın sıvı metal termal macun ve Acer’ın CoolBoost teknolojisi ile desteklenen çift fanlı soğutma teknolojisi sistemin serin bir şekilde çalışmasına yardımcı oluyor. Özel olarak tasarlanmış 5’inci Nesil AeroBlade 3D Fan Teknolojisi, bir önceki nesil fana göre yüzde 10 daha fazla hava akışı sağlıyor. PredatorSense oyuncuların sistemlerini izlemelerine, bilgisayarın grafik işlemcisine hız aşırtmalarına ve sessiz, varsayılan, ekstrem veya turbo gibi farklı modlarla fan hızını ayarlamalarına olanak tanıyor.

Dizüstü bilgisayarın Mini LED arka aydınlatma özelliğiyle her tuşta RGB bulunan klavyesi daha parlak ve homojen renk sağlarken cihazın soğumasına destek veriyor. Avuç içi dayanağının altındaki PredatorSense ile yapılandırılabilen ince ışık çubuğu, kullanıcı deneyimine estetik katıyor.

Predator Helios 300, Killer DoubleShot Pro (E2600+1675i) ve WiFi 6E bağlantı desteğine sahip. Harici monitörlere veya konsollara bağlanmak için bir HDMI 2.1, bir Thunderbolt Type-C ve biri çevrimdışı şarj desteği veren iki adet USB 3.2 Gen 2 bağlantı noktası olmak üzere zengin fiziksel bağlantı seçenekleri sunuyor.

Oyun deneyimini tamamlayan DTS:X Ultra özelliği sayesinde sesler net şekilde, 3 boyutlu uzamsal ses düzeniyle iletiliyor. Bu teknoloji aynı zamanda oyunlarda rakiplerin nereden geldiğini tam olarak duyabilmeleri konusunda oyunculara önemli bir avantaj sağlıyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE