5G uygulamaları Huawei Türkiye tanıtım turunda

Huawei, bir tırla taşınan mobil tanıtım merkezi, Huawei 5G Mobil Özel Ağlar (MPN) Tanıtım Turu kapsamında geçen hafta İstanbul’da ziyaretçilerle buluştu. Huawei uzmanları, 5G’nin endüstrilerin ve işletmelerin dönüşümüne sağlayacağı katkıları bu tur çerçevesinde katılımcılarla paylaştı.

Huawei mobil tanıtım merkezi; üretim, lojistik, petrokimya, liman işletmeleri ve madencilik gibi endüstrilere özel ağ sistemleri için, 5G teknolojisinin sunduğu senaryoların aktarıldığı farklı bölümlerden oluşuyor. Kalite kontrol süreçlerinde yapay zeka, uzaktan teknik destek süreçleri için sanal ve artırılmış gerçeklik uygulamaları gibi yeniliklerin yanı sıra, altyapı denetimi için robot ve insansız hava aracı kullanım örnekleri de ‘Huawei 5G Mobil Özel Ağlar Turu’ kapsamında tanıtılan çözümler arasında yer alıyor.

Huawei 5G Mobil Özel Ağlar Turu, Mobil Dünya Kongresi 2022 ile aynı dönemde Barselona’da başladığı yolculuğu süresince, Avrupa’daki birçok ülkeyi ziyaret etti. Mobil tanıtım merkezi, Türkiye turu kapsamında, 8 – 15 Ağustos tarihleri arasında İstanbul’da olacak ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nden sonra Maltepe ve Ümraniye’de konuklarını ağırlayacak. Mobil tanıtım merkezi, 17 – 19 Ağustos tarihleri arasında ise Ankara’da ziyarete açık olacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE