3 tekerli elektrikli scooter Gotrax G Pro Türkiye’de satışa sunuldu

3 tekerli elektrikli scooter Gotrax G Pro, Evofone garantisiyle Türkiye’de satışa çıkarıldı. Maksimum 600 watt’a varan motor gücüne sahip cihaz maksimum 25 km/s sürate ve 30 kilometreye varan sürüş menzili bulunuyor. Arka tekerlerindeki amortisörler ile kullanıcısına hem konforlu hem de güvenli bir sürüş sunuyor.

Çevreci yönleri ve ulaşımı kolaylaştıran yapılarıyla elektrikli scooterlara olan ilgi her geçen gün artarken Türkiye’de genç ve geniş nüfus yapısıyla yabancı markaların dikkatini çekmeyi başarıyor. Bu kapsamda Evofone ile Teksas merkezli Amerikan firması olan Gotrax ülke pazarına giren markalar arasında yerini aldı. 2017’den beri ulaşım olanaklarını zorlayan eğlenceli, uygun fiyatlı ve çevre dostu elektrikli binilebilir araçlar tasarlayan Gotrax’ın Türkiye’de Evofone garantisiyle satışa sunduğu modeller arasında en çok dikkat çeken modeli ise markanın 3 tekerli ürünü G Pro oluyor.

G Pro’yu rakiplerinden ayıran özellik amortisörlere sahip çift arka teker

Gotrax G Pro, maksimum 600 watt motor gücüne sahip ve kullanıcısına 25 km/s maksimum hız sunuyor. 20 dereceye varan tırmanma açısı, 30 kilometreye varan bir sürüş menzili ve önde çekişli motor yapısının yanı sıra G Pro’nun 3 tekere sahip olması en çok dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor.

Gotrax G Pro’nun önde bir arkasında ise çift teker yer alıyor. Bu sayede hem  elektrikli scooterlara binerken denge sorunu yaşayanlara önemli bir alternatif haline geliyor hem de arka tekerleğindeki amortisörler sayesinde konforlu ve güvenli bir sürüş sağlıyor. Aynı şekilde havalı lastiklere sahip olması da G Pro’nun sürüş kalitesini artırıyor.

5 saatte dolan şarj, daha fazla menzil

Şarjı 0’dan 100’e 5 saatte tamamlanan Gotrax G Pro, kullanıcısına kısa bir sürede şarj dolum imkanı veriyor. Böylece G Pro sürücüleri, gece yattıklarında veya iş/okula gittiklerinde elektrikli scooterlarını şarja takıp, kısa bir süre sonra tam dolu hale getirebiliyorlar. G Pro’nun hızlı dolan şarj kapasitesi, aynı zamanda kullanıcısına uzun şarj dolum süreleri beklemeden daha fazla menzil sağlamış da oluyor.

G Pro’nun ayar ve kontrolleri LED ekrandan takip edilebiliyor

Dijital göstergeye sahip olan G Pro’nun LED ekranından sürücüler; katettikleri mesafeyi, sürüş hızını, pil ömrü ve cihazlarıyla alakalı çeşitli verileri takip edebiliyor. Bununla birlikte tek dokunuşla katlanabilen ve 23 kilogram ağırlığı sayesinde isterseniz elinizde taşıyabilir isterseniz de aracınızın bagajlarına kolayca yerleştirebilirsiniz.

Gotrax G Pro satış fiyatı 19 bin 999 TL

Türkiye’de Evofone garantisiyle satışa çıkan Gotrax modellerinden olan G Pro’nun 19.999 TL’lik satış fiyatı bulunuyor. G Pro veya Gotrax’in diğer modellerini incelemek için Evofone.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE