3 boyutlu reklamlar ile rakiplerinizin önüne geçin

Yurt dışında markaların yoğun talep gösterdiği 3D hologram teknolojisine siz de sahip olabilirsiniz. Gelişmiş teknoloji olan 3D hologram sayesinde marka logonuzu, sloganınızı, ürün videolarınızı ve görsellerinizi geniş kitlelere şık bir biçimde üstelik fark yaratarak sunabilirsiniz.

Türkiye’de lider markaların reklam ürünü olarak tercihi 3D holograma ulaşmak, yazılım ve teknoloji firması “Dijital Gen” ile mümkün hale geldi. Dijital Gen, Türkiye’nin lider markaları için 3D hologram hizmeti sunuyor. Bu hizmet ile artık siz de markanızı, ürün ve hizmet videolarınızı 3 boyutlu reklamlarınızla müşterilerinize sunabilirsiniz.

Kurumsal markalar için dijital reklam çözümü olarak sunulan ve görselliği ile fark yaratmanıza imkan sağlayan 3D hologram, iş hayatında markaların ihtiyaçlarını gözetilerek geliştirilen yeni nesil bir üründür.

Bu yeni nesil reklam teknolojisinin kullanıldığı alanlar da çeşitlilik gösteriyor. Telekom, sigorta, perakende, emlak, eğlence, eğitim, üretim, otomotiv, turizm, sağlık, bankacılık ve mağazacılık gibi neredeyse tüm sektörlerin kullanımına uygun bir ürün olan 3D hologram, kullanılacak alana göre geliştirilen yazılım şekli ile de diğer ürünlerden farklılık gösteriyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE