22’nci Bilişim Zirvesi’ne kayıtlar başladı

Kamu, bilişim, akademi ve iş dünyasını 22’nci kez bir araya getirecek olan Bilişim Zirvesi, bu yıl ‘’Dünya’yı Teknoloji Kurtaracak ‘lotus’” teması ile 24 Kasım 2022 tarihinde Zeytinburnu Fişekhane’de gerçekleştirilecek.

Bilişim Zirvesi’22’de sürdürülebilirlik kavramının hayata katacağı olumlu değişim, bilgelik kazanmanın sistemlere ve geleceğe sağlayacağı faydalar ele alınacak. Bilişim Zirvesi’nin açılış programında; ilgili bakanlıklar ve kurullarının katılımlarının yanı sıra dünyadan konusunun uzmanı birçok isim de yer alacak.

Açılış programının dışında Bilişim Zirvesi’22’de; Dijital İş Süreçleri, Robotik Süreç Otomasyonu, Yapay Zekâ, IoT, Büyük Veri, Analitik Teknolojiler, Bulut Çözümleri, Dijital Dönüşüm başlıklı konular konuşulacak. Zirvede bu yıl ilk kez, oturum konuşmaları dışında fuayede oluşturulacak “demo alanı”nda 15’er dakikalık sunumlar gerçekleştirilecek.

SAP Türkiye ana sponsorluğunda ve Turkcell, Schneider Electic Türkiye, Roksit ve Knowledge Club premium sponsorluğunda gerçekleşecek olan zirveye kayıt www.BZetkinlik.com adresinden yapılacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE