200 Hz hıza sahip Excalibur 23.8 inç flat monitör satışta!

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, güçlü donanımları trend tasarımlarla buluşturduğu ürünlerini kullanıcılarına sunmayı sürdürüyor. Excalibur monitör ailesine şimdi de 200 Hz yenileme hızı, 1ms tepsi süresi ve fast IPS panel teknolojisine sahip 23.8 inç flat monitör eklendi. Kusursuz akıcılık ve hızlı hareket imkanı sağlayan Excalibur 23.8 inç flat monitör, fiyat–performans avantajı arayan oyun tutkunları ve profesyonellere maksimum ekran performansı sunmak için özel tasarlandı.

Rekabetçi oyunların heyecanını doruklarda yaşamak isteyen oyunseverler ile canlı ve doğru renk tonlarıyla verimli çalışmalara imza atmak isteyen profesyonellerin ortak arayışı güçlü monitörler oluyor. Zengin özelliklere sahip donanımların ulaşılabilir fiyatlarla buluştuğu monitörlere sahip olmak ise kullanıcılar için artık hayal olmaktan çıkıyor. Oyuncuların ve profesyonellerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan bu son teknoloji monitör fast IPS panel teknolojisi sayesinde yüksek görüntü kalitesi sunarak ekran deneyiminde maksimum performansı ile dikkat çekiyor.

Güçlü performans 200Hz ile buluşuyor

En yeni ekran teknolojilerini şık tasarımlarla buluşturan Casper, oyunda her zaman bir adım önde olmak isteyen oyuncular ve işlerini en iyi hız ve kalitede yapmak isteyen profesyoneller için tasarladığı Excalibur Flat monitörü 200Hz yenileme süresi ile hayranlık uyandırıyor. Profesyonel bir tasarımcı ile usta bir oyuncunun ortak ihtiyaçlarını, hızlı, kaliteli ve çerçevesiz, ince bir ekranla buluşturan Excalibur 23.8 inç monitör tüm zorlu oyunlarda ve tasarım programlarında maksimum hız ve performans sunarak, tüm beklentileri karşılamak için tasarlandı.

Excalibur 23.8 inç ile renk kaybı olmadan izleme ayrıcalığı

Tüm kullanıcılar için en ideal seçeneklerden bir tanesi olan ve üstün teknolojik özelliklerinin yanı sıra işlevsel tasarımıyla hem oyun tutkunlarına hem de profesyonellere hitap eden Excalibur 23.8 inç monitörün birbirinden üstün özellikleri bulunuyor.

200Hz yenileme hızı, 1ms tepki süresi ve fast IPS panel teknolojisi ile çalıştırılabilir en iyi görsel ayarlarında oynamanıza imkan tanıyarak, her harekette anında tepki verebildiğiniz profesyonel bir oyun deneyimi sunuyor. Renkleri daha doğru bir şekilde yansıtabilen Excalibur 23.8 inç monitör, özellikle renklerle çalışan profesyonellere en iyi deneyimi sağlarken fast IPS panel teknolojisi sayesinde süper geniş izleme açısı sunmasıyla hiçbir renk kaybı yaşanmıyor. Excalibur 23.8 inç performans monitörü aynı zamanda sahip olduğu Fast IPS yüksek panel teknolojisi ile gölgelenme (Ghosting) sorununu neredeyse ortadan kaldırıyor. Görüntü ve renk kalitesinde en iyiyi sunmak için geliştirilen Excalibur 23.8 inç monitör, üç kenarı ince çerçeveli ekranı sayesinde geniş bir ekran deneyimi sunuyor.

Üstün teknolojilerle gerçekçi deneyimler

En iyi deneyimi en konforlu şekilde sunabilmek adına tüm ekran teknolojilerini bünyesinde barındıran Excalibur’un 23.8 inç monitörü, bilgisayar ekran kartı ve ekranının birbiriyle sürekli koordineli çalışmasını sağlayan MD FreeSync ve NVIDIA G-SYNC teknolojisine, ekranda oluşan titreşimleri engelleyen titreme önleme özelliği bulunuyor.

Göz sağlığının korunması için geliştirilen Anti Flickering (titreme önleyici) özelliğine sahip Excalibur 23.8 inç monitör arka planda oluşan titreşimleri engeller. Low Blue Light (düşük mavi ışık) teknolojisi sayesinde ekrandan gelen zararlı ışınları minimalize ederek gözdeki yanma ve yıpranmaları azaltıyor. Düşük mavi ışık teknolojisi sayesinde Excalibur 23,8 inç Flat monitör sizlere keyifli ve sağlıklı bir deneyim yaşatacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE