1 buçuk milyon dolarlık bir yatırım

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi destekleri ile Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi tarafından 10-13 Şubat 2022 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 3’üncü Sektör Zirvesi’nde Dijital Gündem’e konuşan Binalyze Kıdemli Ön Satış Mühendisi Hakan Kılıç, firma olarak kamu ile yapmış oldukları iş birliklerinden, siber güvenlik alanında 2021 yılındaki faaliyetlerinden ve 2022 yılında siber güvenlik alanına yönelik planlarından bahsetti.

Kamuda çok değerli ve saygın müşterileri olduğunu dile getiren Hakan Kılıç, çok büyük kamu kurumları ve askeri kuruluşlar ile yakından çalıştıklarını belirtti.

2021 yılının başında ve sonunda yatırım aldıklarını söyleyen Kılıç, “2021 yılının başında 1 buçuk milyon dolarlık bir yatırım aldık. Şirketimizi büyüttük. Avrupa operasyonlarında çok büyük firmalardan kişileri kendi bünyemize transfer ettik. Sene daha bitmeden firmamızı yaklaşık 10 kat büyüklüğe çıkartarak yatırım aldık” dedi.

Kılıç, 2022 yılındaki planlarının ise; “Daha fazla global değere dokunabilmek ve Türkiye’ye daha fazla döviz kaynağı getirebilmek” olduğunu ifade etti.

VİDEO: 88
BAŞLIK: 1 Buçuk Milyon Dolarlık Bir Yatırım
KONUŞMACI: Hakan Kılıç – Binalyze Kıdemli Ön Satış Mühendisi